Tee times pro Czech Masters

19.08.2014 | Josef Káninský | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Pořadatelé D+D Real Czech Masters vytvořili na první a druhé kolo skvělý flight pro Stanislava Matuše, letos nejúspěšnějšího českého golfistu na mezinárodní scéně. Hráč, jenž má za sebou tři úspěšné cuty na Challenge Tour, vyrazí do hry současně s Angličanem Oliverem Fisherem, vítězem zatím posledního ročníku Czech Open z roku 2011, a čtyřnásobným držitelem turnajových titulů z European Tour Grégorym Bourdym z Francie. Ten nyní figuruje na 68. místě Race To Dubai.

Po boku věhlasného muže vyjde na Albatross Lukáš Tintěra. Francouz Thomas Levet hrál Ryder Cup a v Česku bude chtít napravit dojem z nevýrazných výkonů posledního období. Trojici doplní Argentinec Ricardo Gonzalez, další držitel čtyř evropských turnajových výher, ovšem již staršího data, a podobně jako Levet pokoušející se pozvednout kariéru na bývalou úroveň.

Hned ráno vyjdou z prvního i druhého odpaliště do hry další čeští hráči. První flighty startují v 7:15 a na jamku číslo 1 se dostaví Adam Rajmont, jehož partnery budou Angličan Sam Walker a Američan Dodge Kemmer. Amatér Petr Dědek mladší začne z desítky ve společnosti Jihoafričana Dylana Fratelliho a Ira Davida Higginse.

Marek Nový bude mít vedle sebe osmačtyřicetiletého jihoafrického harcovníka Jamese Kingstona a Angličana Chrise Hansona, jenž v listopadu vyhrál druhou část evropské Q-School a ve finálové získal dílčí kartu na European Tour.

Televizní taháky a zároveň chuťovky pro diváky v areálu Albatrossu jsou připraveny takto: V 7:55 vyrazí ve čtvrtek z desátého odpaliště trojice Nicolas Colsaerts (Belgie), Bernd Wieseberger (Rakousko), Joost Luiten (Nizozemsko). O deset minut později je budou následovat Scott jamieson (Skotsko), David Willett (Anglie) a Paul Lawrie (Skotsko). Na jedničku se k odpalu ve 12:55 přichystá David Horsey (Anglie), Stephen Gallacher (Skotsko) a Jamie Donaldson (Wales).

Kompletní přehled Tee times najdete zde.

.