ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Tee time i do mobilů

09.07.2013 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Pravě byly vydány nové mobilní aplikace systému rezervace startovních časů TeeTime pro chytré telefony s operačními systémy  iOS i  Android. Najdete je snadno vyhledáním TeeTime jak v Apple store, tak v Google play. Umožňují rychlou rezervaci a objednávku golfové hry na většině hřišť v České republice a na Slovensku. Mobilní aplikace umožňuje zaplatit také neregistrovanému hráči předem platební kartou. Díky propojení s internetovou aplikací si pamatuje obvyklé spoluhráče a také objednané hry.

Hráči se mohou identifikovat díky napojení aplikace na servery ČGF a SKGA a zajistit si tak akceptaci recipročních klubových slev či bezplatnou hru pro domácí hráče. V aplikaci se zobrazují veškeré speciální ceny a pobídky jako early birdie, happy hours, twin light a další.

Mobilní aplikace TeeTime je dalším zpříjemněním života pro golfové nadšence a je cestou, jak si zajistit hladce odkudkoli rezervaci a rychlé odbavení.

Aplikace Teetime pro Iphone …..  Aplikace Teetime pro Android …. Rezervační portál Teetime

.

Počet přečtení: 2 098
Komentáře
 • JL napsal:

  Brzy bude mobilní webová aplikace pro ostatní platformy. Bude vypadat velmi podobně jako nativní aplikace v iOS či Android.

 • Sauron napsal:

  A co WindowsPhone??

 • Zapoj se do diskuze

  Jméno:
  E-mail:
  Váš příspěvek:

  TOPlist
  Mediaboard Square 300 Skanska
  Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017