Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

TEE TIME CLUB

09.12.2003 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

V souvislosti se vznikem karty TeeTime Pass vzniklo k 1.12. 2003 volné uskupení vlastníků karet, klub TeeTime. Ve prospěch klubu jsou adresně vytvářeny produkty a výhody vážící se ke golfovému sportu. Členy Klubu se automaticky stávají všichni, kdož vlastní kartu TeeTime Pass a to po celou dobu její platnosti.

Co znamená členství v TeeTime klubu?


Mimo výhod přímo se vážících ke kartě TeeTime Pass (4 volné hry) poskytuje:

  • Slevy na hřištích – Slevy na vybraných hřištích pro členy klubu. Aktualizovaný seznam hřišť lze nalézt na www.teetime.cz.
  • Slevy pro golfovou hru tzv. Tee Time Upgrade (viz)
  • Výsledkový servis SMS – Je užitečnou službou, která vlastníkům karty přináší výsledky a další užitečné informace prostřednictvím mobilního telefonu ve formátu SMS. Příklady zasílaných zpráv:

    „Váš aktuální HCP je 17.1“; „Váš hrací HCP na hřišti Karlštejn je 18 ran“; „Na hřišti Karlštejn dne 10.10.2003 uhráno 90 ran, zisk 37 stbl. bodů“; „Turnaj Karlštejn dne 13.10.2003: 3.místo, nový hrací HCP 17.6.“; „Turnaj Karlštejn Krkavec 15.10.2003: startovní čas 10:20, spoluhráči: …“

    Blížší informace na www.mygolf.cz v sekci „Náš Golf/Sms služby“.

  • Roční licence myGolf – MyGolf (www.mygolf.cz) je aplikací, která hráči zobrazuje výsledky dosažené v turnajích nebo tréninkové hře. Tréninková hra je na centrální golfový server zavedena ručně nebo použitím výsledkového servisu SMS. MyGolf poskytuje statistiku, podle které lze analyzovat vlastní hru na jednom hřišti nebo v průběhu času, komparovat vlastní výsledky s výsledky vybrané skupiny jiných hráčů, hledat a nacházet příčiny individuálního zlepšování.
  • Časopis TeeTime a mailový zpravodaj Golf NewsLetter – Nově vznikající časopis TeeTime přináší novinky, zajímavosti, rozhovory, tipy a rady, především z oblasti domácího golfu. Časopis je neprodejný, výtisky chodí abonentům do poštovních schránek zdarma. Ve spolupráci s golfovým serverem www.golf.cz dostanou vlastníci karty rovněž aktualizovaný informační servis Golf NewsLetter formou mailových zpráv. Služba je zdarma.
  • Právo účasti v seriálu turnajů TeeTime Challenge.

Členství v klubu TeeTime lze získat mailem ttpass@ctgroup.cz, telefonicky na 251 101 231 nebo na www.teetime.cz.