Tábory Nadace Hanuše Goldscheidera – Podbořánky I.

25.07.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Nadace Hanuše Goldscheidera pro rozvoj golfu pořádá již šestým rokem dětské golfové tábory. Letošní běh je složen z osmi táborů pro děti ve věku 10-14 let. Proběhly tábory ve slovenských Tálích, na Nové Americe a Podbořánky I. Začíná tábor Podbořánky II, chystají se Šilheřovice, Podbořánky III, Malevil a závěrečný Darovanský Dvůr. Účastní se děti z českých golfových klubů. Navštívili jsme na jeden den tábor Podbořánky I. Pojďte se s námi podívat …..

Podbořánky jsou tradičně určeny pro ty nejmenší. Penzion u Příhodů a přilehlé devítijamkové hřiště tvoří ideální zázemí pro hru a zábavu dětí ve věku 10-12 let. Vše je na dosah a na dohled, penzion je využit do posledního krychlového centimetru. Pro ubytování, stravování a dohled skupiny menších dětí je ušitý na míru. Kromě skvělého ubytování má restauraci, kde kraluje Karel Příhoda, bazén, tenisový kurt, fotbalový plácek, stolní tenis. Program činností je bohatý: golf, tenis, bojové hry, stolní tenis, kulečník, fotbálek, badminton, tanec a koupání.
Táborové vedoucí, Alenky Beštová a Kotková, mají za asistence praktikantky Štěpánky Rychlíkové pro děti program od rána až do večera.
Při naší návštěvě probíhal hendikepový turnaj na 18 jamek (výsledky zde).

Stránky Nadace Hanuše Goldscheidera