ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Tábory Nadace Hanuše Goldscheidera – Podbořánky I.

25.07.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Nadace Hanuše Goldscheidera pro rozvoj golfu pořádá již šestým rokem dětské golfové tábory. Letošní běh je složen z osmi táborů pro děti ve věku 10-14 let. Proběhly tábory ve slovenských Tálích, na Nové Americe a Podbořánky I. Začíná tábor Podbořánky II, chystají se Šilheřovice, Podbořánky III, Malevil a závěrečný Darovanský Dvůr. Účastní se děti z českých golfových klubů. Navštívili jsme na jeden den tábor Podbořánky I. Pojďte se s námi podívat …..

Podbořánky jsou tradičně určeny pro ty nejmenší. Penzion u Příhodů a přilehlé devítijamkové hřiště tvoří ideální zázemí pro hru a zábavu dětí ve věku 10-12 let. Vše je na dosah a na dohled, penzion je využit do posledního krychlového centimetru. Pro ubytování, stravování a dohled skupiny menších dětí je ušitý na míru. Kromě skvělého ubytování má restauraci, kde kraluje Karel Příhoda, bazén, tenisový kurt, fotbalový plácek, stolní tenis. Program činností je bohatý: golf, tenis, bojové hry, stolní tenis, kulečník, fotbálek, badminton, tanec a koupání.
Táborové vedoucí, Alenky Beštová a Kotková, mají za asistence praktikantky Štěpánky Rychlíkové pro děti program od rána až do večera.
Při naší návštěvě probíhal hendikepový turnaj na 18 jamek (výsledky zde).

Stránky Nadace Hanuše Goldscheidera

Počet přečtení: 3 725
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017