Světová jednička Rory McIlroy poprvé na Arnold Palmer Invitational

18.03.2015 | Dagmar Dandová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

PGA Tour – Arnold Palmer Invitational, hřiště Bay Hill Club & Lodge, Orlando, Florida, USA, 19 – 22. března 2015 (časový posun – 6 hodin). FedExCup body: 500

Rory McIlroy, Rickie Fowler a Jason Day. Nejvíc očekávaná sestava hráčů na turnaji Arnold Palmer Invitation vyrazí na floridské hřiště ve 12:56 místního času.  Vítěz čtyř majorů McIlroy je po posledních dvou nepříliš úspěšných turnajích v rámci PGA Tour docela pod tlakem.

Dlouho se čekalo, jestli se na Arnold Palmer Invitational objeví i nejslavnější hráč světa Tiger Woods. Ten na hřišti Bay Hill vyhrál celkem osmkrát. Stále má prý ale nespecifické zdravotní problémy. Zatímco Woodsova přítelkyně lyžařská superstar Lindsey Vonnová neustále boduje, Woods se místo na sport soustředí víc na podnikání. Blonďatá lyžařka v březnu získala další triumf ve sjezdu a v Méribelu se stala již posedmé královnou Světového poháru. Tiger ale své vítězství na hřišti Bay Hill rozhodně letos neobhájí.

Nicméně turnaje se zúčastní jiné hvězdy jako Henrik Stenson, Billy Horschel, Brandt Snedeker, Graeme McDowell, Sean O’Hair, Bubba Watson nebo Ian Poulter.

Arnold Palmer Invitational můžete sledovat v přímém přenosu na TV Golf Channel ve čtvrtek a v pátek od 20 hodin, v sobotu a v neděli poté už od 17:30 hodin.

Odkazy: Tour Hřiště