Středoškolský pohár 2014

27.05.2014 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Roman Šebrle, slavnostní odpal

Středoškolský pohár, Mstětice, (27.5.2014)

Úterý 27.5.
Středoškolskému poháru tradičně nepřálo počasí a dopoledne pršelo. Proto se poprvé nefotila společná fotka a slavnostní odpal byl proveden v klubovně putterem. Provedl ho letošní patron Roman Šebrle. Po slavnostním zahájení v klubovně se hráči vydali  na deštěm zkrápěné hřiště.

Vítězem osmého ročníku se stalo družstvo Prvního českého gymnázia v Karlových Varech (141) ve složení Tomáš Křivanec, Martin Jiřík a Jan Sychrava. Na druhém místě skončilo Gymnázium Bilíkova Brastislava, na třetím Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb Šilheřovice.

V individuálním hodnocení byl nejlepší Tomáš Křivanec (71) před Dominikem Pavoučkem (74) a Davidem Mrázkem (74). Nejlepší hráčkou byla Marie Luňáčková (75).

Výsledky

Před turnajem
Osmý ročník mistrovství České republiky středoškolských družstev nesoucí název PB Středoškolský pohár presented by ČPP se uskuteční 27.5.2014 ve Mstěticích. 
Akce pokračuje v tradici kláními na hřišti jednoho z hlavních partnerů akce, ve „faceliftovaném“ GC Mstětice.
Akce je součástí oficiálního kalendáře turnajů ČGF. Program začíná slavnostním nástupem družstev v 8.30.
Optimálně tříčlenná družstva reprezentující svou školu hrají postupným startem systémem na rány bez vyrovnání se dvěma nejlepšími výsledky na každé jamce.

Soutěž pořádá PB – Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o., kde již 8. rokem fungují třídy s rozšířeným golfovým vyučováním zaměřeným na management golfu ve spolupráci se společností Ingolf s.r.o., která je spoluautorem konceptu a promotérem akce.

PB Středoškolský pohár 2014 presented by Česká podnikatelská pojišťovna kromě golfových bojů podporuje studentský život, hrdost na svou školu, čest, slávu a respekt spolužáků, bourání bariér mezi studenty a pedagogy a další hezké věci, které v životě mají neméně důležité místo jako pěkné skóre.

Ročníku 2014 se opět mohou zúčastnit i družstva druhého stupně základních škol či nižších tříd víceletých gymnázií a studenti VOŠ. Golfoví reprezentanti ovšem musí dosáhnout v roce 2014 dvanácti let věku. Další podmínky účasti v poháru, např., že minimálně dva žáci musí být “kmenovými” studenty reprezentované školy a další, zůstávají stejné. Družstva “nestředních” škol hrají v hlavní soutěži společně se středoškoláky, mají právo na umístění, hrají o medaile i věcné ceny, nemohou však získat putovní pohár. Ten je určen pouze nejlepšímu skutečnému “středoškolskému” družstvu.

Vyplněnou přihlášku, která je ke stažení na www.pbvos.cz zasílejte výhradně na emailovou adresu golf@pbvos.cz.

Video loňského poháru 2013:


Středoškolský pohár: … 20132012 … 2011 … 2010 …  2008 … 2007

.