Startuje Golf.cz Open Tour!

15.04.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Pod hlavičkou webového portálu www.golf.cz startuje otevřená série turnajů Golf.cz Open Tour složená z 30ti turnajů, které se odehrají na 30 hřištích po celé České republice.

Tour startuje již tuto středu 18.4. v Mladé Boleslavi (bližší informace o turnaji a registrace). Příští týden 25.4. navštívíme Slapy (bližší informace o turnaji a registrace)! Můžete se také těšit např. Kaskády, Ostravici, Čeladnou, Novou Ameriku, Cihelny, Čertovo Břemeno, Telč, Benátky nad Jizerou, Kořenec, Ypsilonku a další. Kompletní seznam turnajů Golf.cz Open Tour!

Co je Golf.cz Open Tour?

Otevřená série 30-ti golfových turnajů konající se ve všední dny na 30-ti golfových hřištích po celé České republice.

Na co se můžete těšit?

Všichni hráči se mohou těšit na malý dárek do hry, chutnou svačinu, vynikající oběd a pro nejlepší hráče svých kategorií jsou připraveny hodnotné ceny (golfové míčky, týčka, vouchery na nákup golfového zboží v hodnotě od 300,-Kč do 700,-Kč, Průvodce Toulavého golfisty a další).

Co dostanete za své úspěchy na hřišti?

Za svůj výkon bude oceněn každý hráč, neboť za své pořadí v turnaji obdrží prize money (Open dolary) z celkové dotace turnaje, které bude moci na konci celé tour proměnit za skvělé ceny v podobě zájezdu, víkendových pobytů, elektroniky (tv, dvd přehrávač, kamery), oblečení LoudMouth, ve kterém chodí (nejen) John Daly a mnoho dalších cen.

Proč hrát Golf.cz Open Tour?

  • budete hrát jednu z nejlevnější tour v ČR (+ 100Kč nad denní green fee včetně startovného, ceny turnajů naleznete v propozicích jednotlivých turnajů)
  • poznáte mnoho golfových hřišť po celé ČR, na kterých jste třeba ještě nehráli
  • na každém turnaji se hraje o domácí saunu za hole-in-one na vybrané jamce
  • dostanete dárek do hry, svačinu do bagu, oběd po hře, poháry a hodnotné ceny pro umístěné
  • každý hráč si z turnaje odnese částku z celkové dotace turnaje (prize money)*
  • a také kvůli krásným úsměvům našich hostesek

Více informací o tour na www.opentour.cz