CGAT Kunětická Hora – Korda a Vlčková

29.04.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky

Karolína Vlčková a Jiří Korda

Jiří Korda z Beskydského GK a Karolína Vlčková z GK Líšnice získali tituly prvního letošního turnaje nejvyšší české amatérské soutěže Czech Golf Amateur Tour (CGAT) 2012.

Jiří Korda(+2)  hrál konzistentní golf v rozpětí dvou úderů. O dvě rány porazil druhého Ondřeje Liesera (+4) a o tři rány třetího Davida Procházku (+5).

V ženské soutěži kralovala rozdílem dvou tříd Karolína Vlčková (-2) . Přestože v posledním kole hrála nevalných 77, i tak to byl třetí nejlepší výsledek dne a stačilo ji to na vítězství o šestnáct! úderů před druhými Adélou Cejnarovou  a Marií Luňáčkovou (+14).

foto Martin Kabát

CGAT Kunětická Hora 2011

Prvním turnajem Czech Golf Amateur Tour 2012 startuje soutěžní sezóna České golfové federace. Naši nejlepší hráči se sejdou na Kunětické Hoře k prvnímu letošnímu měření sil. V tříkolovém turnaji bude 96 mužů a 48 žen bojovat o první body do žebříčku 2012.
Po druhém kole bude cut pro 42 hráčů a 21 hráček. Loňské vítězství budou obhajovat Šimon Zach a Karolína Vlčková. V turnaji startuje jedenáct hráčů s kladným hendikepem.

Na startu se objeví naši nejlepší. Přihlášeni jsou Ondřej Lieser, Šimon Zach, David Procházka, Vítek Novák, Daniel Suchan,  Karolína Vlčková, Tereza Vavrušková, Petra Kvídová, Kateřina Krásová nebo Adéla Cejnarová. Mezi mladými hráči jsou ale také ostřílení matadoři jako např. Luoš Hakl nebo David Krajný.

Turnaj řídí Karel Vopička s Davidem Jirků a Ivo Pavlíkem.

Odkazy: … GC Kunětická HoraDetai Turnaje