Spilková a smlouva s KPMG

07.04.2016 | Dagmar Dandová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

_DSC9043KPMG se dohodla na spolupráci s golfistkou Klárou Spilkovou
Spilková se připojí k Philu Mickelsonovi, Stacy Lewis a Paulu Dunneovi. Stane se tak čtvrtou brand ambasadorkou KPMG na světových i tuzemských golfových hřištích.

KPMG Česká republika dnes oznámila dohodu o spolupráci s českou golfovou profesionálkou Klárou Spilkovou. Jedenadvacetiletá hráčka z Prahy, historicky nejmladší účastnice evropské tour, se připojí k pětinásobnému vítězi turnajů série major Philu Mickelsonovi, dvojnásobné vítězce LPGA turnajů série major Stacy Lewis a nadějné irské hvězdě Paulu Dunneovi. Klára bude jako čtvrtá globální ambasadorka značky KPMG nosit čepici s logem KPMG na turnajích Ladies European Tour a na dalších golfových událostech, kterých se v průběhu roku účastní po celém světě. Logo bude umístěno na přední straně pokrývky hlavy.

V rámci své amatérské kariéry Klára vyhrála řadu významných turnajů, v letech 2009 a 2010 byla vyhlášena Hráčkou roku České republiky. V roce 2010 si jako stálá členka českého národního týmu připsala vítězství na International Championship of Austria a Junior Championship of Germany. Nad rámec těchto úspěchů si Spilková zahrála Junior Solheim Cup, kde bojovala o vítězství s týmem Evropy.

Zlomový okamžik pro Kláru nastal v roce 2010, kdy teprve jako šestnáctiletá získala hráčskou kartu na Ladies European Tour. Stala se tak nejmladší účastnicí v novodobé historii této soutěže. Hned v následujícím roce byla Klára zařazena mezi nejlepších 5 hráčů v rámci Rolex Rookie of the Year. Během svého působení v nejvyšší ženské evropské soutěži se umístila 13krát v TOP 10. Sezónu Ladies European Tour v roce 2015 ukončila jako jednadvacátá.

Momentálně Klára zastává 41. místo z celkových 60 hráček nominovaných na Olympijské hry v Riu.
“Úspěchy Kláry sleduji již řadu let a jsem nadšen, že v rámci světového golfu bude reprezentovat nejen naší zemi, ale i značku a hodnoty KPMG. Během 25letého působení KPMG v České republice jsme dali prostor řadě talentovaných mladých lidí, a tímto partnerstvím v trendu pokračujeme, ” řekl  Jan Žůrek Řídící partner, KPMG Česká republika.

“Spolu s Paulem Dunnem jsme jedinými zástupci evropského kontinentu, kteří se připojí k Philu Mickelsonovi a Stacy Lewis v rámci globální spolupráce s KPMG. Jsem hrdá na to, že mohu reprezentovat KPMG na turnajích Evropské tour a věřím, že díky této spolupráci získám řadu
nových zkušeností,” těší se Klára Spilková.

.