Spilková se turnajů u protinožců nezúčastní

17.01.2014 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Klára Spilková

Oproti původním plánům nezahájí nejlepší domácí golfistka Klára Spilková svoji čtvrtou sezonu LET turnaji  na Novém Zélandu a v Austrálii. Účast na New Zealand Women´s Open, Australian Masters a Women´s Australian Open musí ze zdravotních důvodů vypustit.

“Potýkám se s virózou a nechci k protinožcům cestovat nedoléčená. Soustředím se na březnový turnaj v čínském Mission Hills, kde se mi v posledních dvou letech dařilo,” vysvětlila změnu plánu Spilková.

Spilková zahájí stejně jako loni na turnaji World Ladies Championship, který se uskuteční v čínském Mission Hills 6. – 9. března, a bude pokračovat 13. – 16. března na Lalla Meryem Cupu  v marockém Agadiru. Oba turnaje česká hráčka již dobře zná, z tříletého působení na okruhu Ladies Euroepan Tour. Zvlášť marocké hřiště Golf de l‘Ocean  jí velmi sedí.

Na cestě do Číny si česká hráčka udělá zastávku v Dubaji, kde se bude připravovat v příjemnějších klimatických podmínkách. Na cestě zpět z Maroka se za přispění České golfové federace zúčastní přípravy s českým reprezentačním týmem ve Španělsku pod vedením Keitha Williamse a Jiřího Němečka.

.