ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Spilková a Nič ukončili spolupráci

26.03.2017 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A
SpilkovaNic

Klára Spilková a Pavel Nič

Nedávno jsem na Vinohradech potkal golfového trenéra Pavla Niče. Zeptal jsem se ho, jak se má a jak připravuje naší nejlepší golfistku Klárku Spilkovou na novou sezónu.

“Kárka Spilková se mnou ukončila spolupráci na konci února,” sdělil mi překvapující novinu. Otázku na důvody odmítl, nechtěl se k tomu vyjadřovat. “Přeji Klárce hodně štěstí a úspěchu,” řekl.

Spolupráce mezi nejlepší českou golfistkou Klárou Spilkovou a trenérem Pavlem Ničem trvala dvanáct let. Spilková za dobu jejího trvání dosáhla na šest amatérských mistrovských titulů a v útlém mládí se propracovala do profesionální série Ladies European Tour. Zde letos zahájí sedmou sezónu. Historie spolupráce těchto dvou veličin českého golfu je velmi dobře známá a její konec je překvapivý.

Spilková se nyní připravuje v Thajsku na svůj první turnaj sezóny Lalla Meryem Cup v Maroku. Změny ve svém týmu zřejmě oznámí na tiskovce 5. dubna v Praze.

.

Počet přečtení: 2 065
Komentáře
 • Karel napsal:

  Toto měla udělat již dříve, ta dlouhodobá stagnace s tak kvalitnim zazemim jake ma, je pro hráčku takového talentu opravdu smutna…
  Měla by odejit do Ameriky a konečně trénovat pod trenery kteří něco dokázali (ani pán z Čechie ani pan z Anglie ji už nikam neposunou…)…

 • Zapoj se do diskuze

  Jméno:
  E-mail:
  Váš příspěvek:

  TOPlist
  Mediaboard Square 300 Skanska
  Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017