Spilková na Albatrossu nebude ?

02.02.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Čtvrteční tisková konference s pořadateli turnaje Prague Golf  Masters ze série Ladies European Tour přinesla překvapivou informaci, že Klára Spilková zvažuje účast na tomto turnaji nejvyšší evropské úrovně. Ten se bude konat v druhé polovině června nedaleko Prahy,  na hřišti Albatross Resortu.
Otec hráčky Petr Spilka potvrdil, že kalendář naší nejlepší hráčky zatím není definitivní. Turnaje LET, kterých se Klára účastní budou zveřejněny až v polovině března. Jakkoli se může zdát nesmyslné, že by se Spilková nezúčastnila zrovna tohoto turnaje, zřejmě ta možnost existuje. Je pravděpodobné že, a doufejme zatím, nedošlo k dohodě obou stran.

Tváří turnaje letos bude atraktivní Němka Caroline Masson. Pro české amatérské hráčky má pořadatel připraveno deset divokých karet. Některé může vyměnit za účast slovenských nebo rakouských hráček. Předpokládá se účast českých studentek v zahraničí, např. amatérky Katky Růžičkové a dalších. Účast dalších českých profesionálních hráček pořadatel vzhledem k loňským výsledkům nepředpokládá.

Termín pořádání turnaje byl na žádost LET přesunut z původního zářijového termínu na 22.-24. červen. Změnu data si vyžádal přesun Women´s British Open na září. Turnaj bude opět tříkolový. Pořadatel už má přislíbenou účast hráček Carolline Masson, Anny-Lee Pace, Diany Luna, Melissy Reid, Laury Davies a obhájkyně Jade Schaeffer.

Součástí turnaje bude opět dětský Pro-Am na Zbraslavi, ve kterém si děti z klubů mohou zahrát s hvězdami. Dospělé Pro-Amy budou dokonce dva: jeden dopolední a jeden odpolední.

Letošní předprodej vstupenek začne již v únoru na portálech Ticket Portal a Ticket Stream. V předprodeji stojí vstupenka 200 Kč, u pokladen Albatrossu bude stát dvojnásobek.  Úspěch předprodeje ovlivní bezplatné služby, jako byl například loňský bezplatný kyvadlový autobus ze Zličína a další.

Tiskové konference se účastnili Petr Klotz za pořadatelskou agenturu Goram, Rudolf Rabiňák za titulátního sponzora Raiffeisen Bank a Jan Jenčovský, prezident ČGF.  Konferenci řídil PR manažer turnaje Čeněk Lorenc.

 

Stránky Prague Golf Masters

.

.