Spilková na Albatrossu bude!

16.03.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Nejúspěšnější česká golfistka ve své loňské a první sezóně dokázala umístěním v TOP 70 uhájit plná hrací práva na sezónu 2012. Po úspěšném absolvování své první (tzv. rookie) sezóny je Klára Spilková připravena na LET sezónu 2012.
Na dnešní tiskové konferenci představila svůj kalendář turnajů Ladies European Tour 2012. S napětím se čekalo, bude-li do kalendáře zařazen i červnový Reiffeisen Prague Golf Masters na Albatrossu. Ano, mezi patnácti turnaji, které Spilková plánuje absolvovat, je i ten „pražský“.

„Nebudu říkat, že se chci umístit v první třicítce. Chci být nejlepší. Cílem je skončit lépe než  loni, nejlépe o 61 míst,“ odpověděla  Spilková na dotaz, jak se chce letos umístit. Loni skončila na 62. místě interního žebříčku LET.

Dosavadního caddyho Anetu Zárubovou, která pokračuje ve studiích vystřídá (zatím na zkoušku) Mišo Engler, zkušený kedík Zuzany Kamasové.
Změnil se i vztah Kláry Spilkové k agentuře Ingolf Alana Babického, který byl doposud jejím manažerem. Ingolf je nyní  marketingovým partnerem.

Spilková založila vlastní společnost Klára Spilková s.r.o., která se bude starat o obchodní záležitosti a propagaci značky Klára Spilková. Jednatelem společnosti je otec Petr Spilka.

Nová je i užší spolupráce s trenérem Keithem Wiliamsem. Hlavním koučem je stále Pavel Nič.

Spilková spolupracuje s armádní Duklou Praha na své olympijské přípravě.  Zde jsou k dispozici nejlepší odborníci a zázemí pro přípravu vrcholových sportovců.  Za Duklu byl tiskovce přítomen major Jan Kinkor.

Do týmu Spilkové se zařadila zkušená marketingová produkční Monika Dvořáková, která bude fungovat jako asistentka Kláry a bude se také starat o styk s médii a veřejností. Monika je juniorskou misttyní ČR ve  snowboardingu a aktivní golfistka.

Vystoupil prezident ČGF Jan Jenčovský, který litoval, že federace nemůže Kláru podpořit z rozpočtu federace, protože to neodsouhlasila konference. Potvrdil ale, že se daří sehnat podporu z jiných zdrojů.

Z rukou zástupce Volvo Czech Franka Versaevela přijala ke svým budoucím osmnáctinám voucher na nové červené Volvo XC60,  které v létě nahradí doposud užívané.

Zástupci partnera Diamomond  International Corporation předali a na místě Kláře nasadili briliantové náušnice.

V součané době bude naší nejlepší golfistku na hřišti oblékat  společnost Chervo.

Marketingovými partnery Kláry Spilkové pro sezónu 2012 jsou tyto společnosti:
Volvo Auto Czech, Česká golfová federace -Hraj golf změň život, Diamond International Corporation, Ingolf, Dukla Praha, Titleist, Chervo, Česká spořitelna, T – Mobile, Noen, Golf Shop Kateřiny Stočesová, Jamie Sadock.

Program turnajů:

Odkazy: … LETStránky Kláry Spilkové

.