Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Spilková a Kamasová spolu

25.02.2015 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Klára Spilková

Nejlepší česká golfistka Klára Spilková dnes oznámila spolupráci s bývalou hráčkou Ladies European Tour Slovenkou Zuzanou Kamasovou. Kamasová se bude v první fázi spolupráce jako caddy střídat se současnou asistentkou Monikou Dvořákovou. Prvním turnajem, ve kterém bude Kamasová Spilkové kedit, bude Lalla Meryem v marockém Agadiru na sklonku března. Spilková v tomto turnaji dosáhla dvakrát Top 10 a Kamasová jej vyhrála v roce 2011.

„Na spolupráci s Klárkou se velice těším. Je to velmi talentovaná, šikovná profi golfistka a úžasný vzor pro mladé. Český golf má veliké štěstí, že má takovou hráčku, protože dělá výbornou reklamu nejen sobě, ale i golfu v Česku a v zahraničí,“ řekla nejlepší slovenská hráčka všech dob a dlouholetá hráčka Ladies European Tour.
Proč to střídání s Monikou? „Celý rok bych ani časově nezvládla. Koncem roku uvidíme, jak to bude vypadat. Připadá mi to rozumnější než skočit rovnou do plného zapojení,“ vysvětlila Kamasová.

Spilková také oznámila rozšíření turnajového kalendáře 2015 na předpokládaných 24 turnajů. Hrát více turnajů umožnila akvizice nových sponzorů.

Novou osobou v týmu Kláry Spilkové je Jiří Hanyk, který si vzal na starost marketing, fundraising a medializaci hráčky. „Budu se snažit, abych zajistil pokrytí nákladů sezóny a Spilková si mohla nechat všechny vyhrané peníze,“ slíbil Hanyk. Novou osobou v týmu je kondiční trenér a fyzioterapeut Martin Procházka.

Od letošní sezóny bude Spilkovou oblékat společnost Bogner. Mobilitu bude nadále zajišťovat společnost Volvo. Klára obdržela zbrusu novou XC šedesátku a na cestách ji bude vždy čekat vůz místního dealera švédské značky.

Spilková nyní cestuje s Monikou Dvořákovou do Thajska, kde bude hrát několik hřišť. Pak odcestují do Číny, kde se bude v půlce března hrát World Ladies Championship. Poté se na pár dní vrátí do Čech. Spilková následně poletí s Kamasovou do Maroka na Lalla Meryem Cup.

 

Odkazy: … Stránky Kláry Spilkové Stránky Zuzany KamasovéFB Kláry Spilkové FB Zuzany Kamasové.

.

Veľmi sa teším na spoluprácu s Klárkou, keďže je to veľmi talentovaná a šikovná profi golfistka a úžasný vzor pre mladých. Český golf ma veľké šťastie, že má Klárku, lebo robí výbornú reklamu nielen sebe, ale aj golfu ako aj Českej republike v zahraničí. Verím, že jej naša spolupráca prinesie ovocie a posunie ju v jej golfovej kariére k vytúženému víťazstvu i bližšie
k olympiáde.