Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Spilková bude hrát Sanya Open v Číně.

24.10.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Klára Spilková

Předchozí extempore s novými požadavky na čínské vízum znemožnilo Kláře Spilkové účast na prvním ze dvou čínských turnajů Ladies European Tour – Shuzhou Taihu Open, který se hraje tento týden. Turnaj absolvovala loni a ve vynikající konkurenci skončila na 51. místě (+2).
Na druhý turnaj se již vízum podařilo zajistit a Spilková se přihlásila do Sanya Ladies  Open, kterého se loni neúčastnila. Loni zde zvítězila Australanka Frances Bondad (-11).

Sanya Opern  má dobrou účast, v podstatě stejnou jako předchozí Shuzhou Taihu Open. budou hrát Davies, Trish Johnson, Pace, Brewerton, Nocera, Keating, Hall, Vedel, Masson,  Ciganda, Booth, Caudal. Turnaje se dále účastní třicet Číňaněk a dvacítka Thajek z asijské LPGA.  Turnaj má dotaci 250.000 eur , asi 6,3 milionu českých korun.

Hraje se na hřišti Yalong Bay Golf Club s parem 72 a délkou 5 647 metrů.

Spilková půjde do turnaje z 95. místa žebříčku a musí bojovat o co nejlepší podmínky účasti na příštím ročníku Ladies European Tour.   Po tomto turnaji má tři týdny přestávku a  následně bude v Indii  absolvovat  Hero Womens Open. Posledním turnajem sezóny LET je Omega Dubai Ladies Masters na začátku prosince.

 

Odkazy: … Yalong Bay Golf ClubSatelitní mapa hřištěStránky turnajeFinanční žebříček

 

.