Joaquín “Kíno” Navarro začíná své působení na Ostravici

17.01.2018 | Veronika Berkova | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Španěl v beskydském podnebí? Ale jistě…

Velká novinka golfového světa. Do České republiky se vrací Joaquin Millán Navarro. Špičkový trenér, který si již vydobil skvělé jméno v celé Evropě, se nyní připravuje na své působení v Golf Clubu Ostravice.

Je skvělé, že na tomto prvotřídním mistrovském hřišti bude působit tento člen české i španělské PGA a trenér juniorského týmu České Golfové Federace, který se s tímto týmem zúčastnil několika Mistrovství Evropy (za 8 let spolupráce s ČGF). Jeho trenérské i hráčské zkušenosti z nejvyšší úrovně golfu budou nyní k dispozici členům Golf Clubu Ostravice i dalším golfistům.

Věříme, že se jedná o další důležitý krok ve zkvalitňování služeb pro členy našeho klubu a začátek dlouholeté spolupráce při budování golfové akademie jak pro dospělé zájemce o golf, tak hlavně pro mladé talenty tohoto sportu.

Proč jste si vybral jako své tréninkové zázemí právě Ostravici? „Během svého působení jsem již tento resort poznal a vím tedy, že kvalita tréninkových ploch i samotného hřiště je opravdu skvělá a věřím, že i s místním týmem si budeme dobře rozumět.

Děkujeme Kínovi, že se přidal do našeho týmu a a těšíme se na spoustu nadšených golfistů.

http://www.ostravice-golf.cz/golf/

ostr_spanel2ostr_spanel1