Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Soutěže a ceny každý týden

16.02.2011 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Na golf.cz opět spouštíme týdenní soutěže. Našim čtenářům budeme klást otázky a nabízet několik možností odpovědi. Návod k hledání správně odpovědi čtenáři najdou v článcích na golf.cz.  Soutěže budou probíhat od středy do úterý a na vítěze čekají hodnotné ceny jako čepice, míčky, trička, všechno s potiskem Golf.cz od výrobce Callaway, vouchery na green fee, poukázky na nákup golfového zboží a další hodnotné ceny. První soutěž tento týden bude výjimečná a cena luxusní. Bude delší, trvá 14 dní (do 1.3.2011) a první cenou je zpáteční letenka do turecké Antalyie od společnosti Turkish Airlines.

Podmínky soutěží na Golf.cz

Předmět soutěže
Předmětem soutěže je odpovědět správně na jedinou soutěžní otázku související s portálem Golf.cz. Správná odpověď je vyhledatelná v článcích, publikovaných na serveru Golf.cz.
Účast v soutěži je bezplatná.

Termíny
Soutěž je vyhlášena periodicky každou středu od 00:00 hod.
Odpovědi lze zasílat do úterý 24:00.

Slosování správných odpovědí
Slosování probíhá automaticky a vítěz bude informován emailem.
Správné odpovědi budou zveřejněny vždy následující středu spolu se jménem vítěze a linku na článek, ve kterém byl odpověď k nalezení. Otázky a odpovědi budou archivovány.

Předání cen:
Ceny budou předávány v sídle redakce Golf.cz v Praze na ulici Sokolovska 98/96a nebo po dohodě zaslány na adresu výherce.

Právní doložka
Pořadatele si vyhrazuje soutěž kdykoli omezit, měnit, přerušit nebo úplně zrušit.
Předané ceny nelze měnit, nebo za ně požadovat  finanční úhradu.
Na ceny není právní nárok.