Soutěž o nejkrásnější golfistku míří do finále

18.10.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

MissGolf 2011

Dvanáctý ročník soutěže o nejkrásnější golfistku se blíží ke svému závěru. Má za sebou šest měsíců hlasování na internetu, šestnáct hodinových tréninků s Pavlem Ničem pro začínající účastnice v Čechii, golfový turnaj na Karlštejně a první sezení s porotci. Z turnaje postoupily do finále čtyři finalistky.

Za čtrnáct dní hlasování na internetu skončí a vydá další tři finalistky. Pak zasáhne prorota a do týdne bude známo všech dvanáct finalistek, které budou soupeřit o pět korunek.

Finálový galavečer se uskuteční v neděli, 25. listopadu v divadle Hybernia. Dívky se porotcům a přítomným divákům předvedou v několika disciplínách. Porota pak zvolí MissGolf a dvě VicemissGolf, čtenáři a diváci v sále zvolí pomocí SMS MissGolf Sympatie a prezident soutěže zvolí MissGolf Fotogenie. Úřadující MissGolf Simona Dvořáková z Golf Clubu Praha předá nové MissGolf svojí vládu a korunku.

Finálový večer bude opět v choreografii vynikající choreografky Lenky Vinické a porotci budou mít opět nelehkou práci jak rozhodnout.

MissGolf získá dvoupokojový penthouse v Praze na jeden rok od generálního sponzora Sekyra Group, pokud bude splňovat podmínky soutěže postoupí do semifinále České Miss, získá týdenní pobyt od cestovky Golfové cesty pro dvě osoby v luxusním pětihvězdičkovém hotelu Schwarz Alpine u golfového 27 jamkového hřiště Mieming  nedaleko  rakouského Insbruku, roční hrací kartu Unlimited na česká hřiště od společnosti CT Group, roční členství v Clubu Ducha Sportovního a roční vstup do Erpet Golf Centra.

Navštivte stránky www.missgolf.cz a dejte svůj hlas té nejkrásnější. Hlasování běží do půlnoci 4. listopadu.

První čtyři finalistky MissGolf 2012 a fotografie z akcí:

 

Video: finálový večer 2011