MissGolf v plném proudu, začínají tréninky

02.06.2011 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Jedenáctý ročník soutěže o nejkrásnější golfistku je v plném proudu. V soutěži MissGolf 2011 je již přihlášeno dvanáct soutěžících a další přibývají. Své prezentace mají vystaveny na stránce www.missgolf.cz  a obdržely již několik set hlasů.
V současné době vede  Dominika Velebová z GC Haugschlag (hcp 16) s 231 hlasy. Na druhé pozici jsou  Dita Vašíčková z GC Poděbrady (hcp 47) a Simona Dvořáková (hcp 26) obě s s 209 hlasy.

Pro dívky bez hendikepu, ale i pro všechny soutěžící  začínají pravidelné sobotní tréninky. Letos se konají pod vedením trenéra nejpovolanějšího, Pavla Niče.
Tréninky mají umožnit dívkám se zájmem o golf účastnit se soutěže s tím, že musí absolvovat nejméně pět lekcí a získat tak nejnutnější golfové základy. Pro ostatní soutěžící jsou tréninky příležitostí trénovat pod dohledem jednoho z nejlepších trenérů v zemi.

Nyní probíhá  hlasování na internetu, ze kterého postupují do finále tři dívky. V záři se odehraje golfový turnaj, ze kterého vzejdou  další tři fimalistky. Finále se koná poslední neděli v listopadu v pražském Divadle Hybernia.

Navštivte stránku www.missgolf.cz a dejte svůj hlas té nejkrásnější.

.