Soutěž MissGolf má dvanáct finalistek

07.11.2013 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Finalistky MissGolf

Finálového večera v neděli 24. listopadu se zúčastní dvanáct krásných golfistek. Jsou to (abecedně): Kateřina Bendlová, Barbora Bucharová, Marie Holomková, Nikola Chládková,  Dominika Fišerová, Kateřina Klausová, Irena Kotková, Tereza Kramlová, Lucie Němečková, Barbora Novotná, Karolína Prokůpková a Ivana Rychlíková.

Na jevišti divadla Hybernia se dívky utkají ve čtyřech disciplínách o celkem pět korunek. Čtrnáctičlenná porota zvolí MissGolf 2013 a dvě vicemiss. Čtenáři stránek MissGolf a diváci v hledišti  zvolí pomocí SMS Miss Sympatie a prezident soutěže udělí titul MissFotogenie.

Finálový večer režíruje a produkuje Lenka Vinická s Petrem Cuperem, moderovat bude opět vynikající Vlasta Korec.

Pro vítězky a ostatní soutěžící je připraveno mnoho hodnotných cen. MissGolf 2013 získá na jeden rok vybavený dvoupokojový byt v Praze, postoupí do semifinále České Miss (pokud splní podmínky této soutěže), získá pětihvězdičkový týdenní golfový pobyt pro dva v Rakousku, odnese si večerní šaty z promenády a mnoho dalších cen. Hodnotné ceny jsou připraveny i pro další korunky a finalistky.

Nádherné korunky pro vítězky opět nakreslila a vyrobila Olga Kopalová ve své společnosti Šenýr. Pro korunky si dívky půjdou ve večerních šatech Delor prestižní návrhářky Mirky Talavaškové. Sportovní oblečení přímo pro finalistky ušila nekomformní Jarka Kašpar. Dívky se také předvedou ve spodním prádle Caresse. Finalistky pro večer připraví kadeřníci Bomtonu a vizážisté z MaxFactoru.

Vstupenky nejsou v prodeji, jsou bezplatné a zájemci si o ně mohou napsat pořadateli.

Stránky MissGolf 2013

Finalistky MissGolf 2013: