ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Soustředění finalistek Miss Golf na Darovanském Dvoře

20.11.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Soustředění finalistek Miss Golf 2006 před nedělním finále proběhlo o víkendu v rezortu Darovanský Dvůr. Finalistky nacvičovaly choreografii finálového večera, setkaly se poprvé s porotci a produkčním štábem a našel se čas i pro zábavu.


Hotelový a golfový rezort v Darovanském Dvoře je svojí polohou a vybavením ideálním místem pro soustředění Miss Golf. Proto také hostí tuto akci již potřetí. Rezort má k dispozici prostorný kongresový sál s audio-video aparaturou, kde choreograf Jan Crha nacvičuje s finalistkami choreografii a scénář finálového večera. Finalistky i porotci si mohli zahrát golf na některé ze tří devítek, tenis na jedno ze čtyř kurtů, projet se na koních, vykoupat se v bazénu nebo whirlpoolu a najíst se v restauraci. Večer se zabavit v místním baru bowlingem, nebo po sobě střílet v Laser Game sálu. Všeho bylo využito v hojné míře.

Finalistky mají nacvičenou část večerního programu. V sobotu budou pokračovat v nácviku v Erpetu. V neděli 26.11.přes den je čeká generálka a večer finále.

Stránky Miss Golf


Počet přečtení: 2 890
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017