Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Soustředění finalistek Miss Golf na Darovanském Dvoře

20.11.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Soustředění finalistek Miss Golf 2006 před nedělním finále proběhlo o víkendu v rezortu Darovanský Dvůr. Finalistky nacvičovaly choreografii finálového večera, setkaly se poprvé s porotci a produkčním štábem a našel se čas i pro zábavu.


Hotelový a golfový rezort v Darovanském Dvoře je svojí polohou a vybavením ideálním místem pro soustředění Miss Golf. Proto také hostí tuto akci již potřetí. Rezort má k dispozici prostorný kongresový sál s audio-video aparaturou, kde choreograf Jan Crha nacvičuje s finalistkami choreografii a scénář finálového večera. Finalistky i porotci si mohli zahrát golf na některé ze tří devítek, tenis na jedno ze čtyř kurtů, projet se na koních, vykoupat se v bazénu nebo whirlpoolu a najíst se v restauraci. Večer se zabavit v místním baru bowlingem, nebo po sobě střílet v Laser Game sálu. Všeho bylo využito v hojné míře.

Finalistky mají nacvičenou část večerního programu. V sobotu budou pokračovat v nácviku v Erpetu. V neděli 26.11.přes den je čeká generálka a večer finále.

Stránky Miss Golf