ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Soud oficiálně obvinil Tigerova lékaře z pašování zakázaných látek

16.10.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Kanadský sportovní lékař, Anthony Galea, byl již jednou obviněn za pašování nepovolených drog do Spojených států a za podávání těchto látek vrcholovým sportovcům. Nyní byl poprvé oficiálně obviněn hlavním federálním soudem v Buffalu.

Lékař z Toronta byl obviněn z pašování lidského růstového hormonu a dalších podobných látek přes hranici Spojených států a také za komplot, podvodné jednání a lhaní agentům na hranicích.

Na zprávu od soudu pro lékařova advokáta z Tornta, Briana Greenspana, nebylo hned odpovězeno. Ani jeho další zástupce z Buffala není k sehnání. Podle osoby pracující v zástupcově kanceláři nebude v nejbližší době k zastižení pro vyjádření se k věci, jelikož je na dovolené mimo město.

Galea byl obviněn z častého překračování mostu Peace Bridgemezi Kanadou a Spojenými státy. Dělal tak údajně proto, aby mohl navštěvovat sportovce v různých amerických městech. Soud v obvinění zatím ale neidentifikoval žádné sportovce jménem. Ví se ale, že Galea léčil i  Tigera  Woodse, Alexe Rodrigueze, Joseho Reyese a další prominentní sportovce.


Aneta Zárubová

Počet přečtení: 1 054
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017