Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Soud oficiálně obvinil Tigerova lékaře z pašování zakázaných látek

16.10.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Kanadský sportovní lékař, Anthony Galea, byl již jednou obviněn za pašování nepovolených drog do Spojených států a za podávání těchto látek vrcholovým sportovcům. Nyní byl poprvé oficiálně obviněn hlavním federálním soudem v Buffalu.

Lékař z Toronta byl obviněn z pašování lidského růstového hormonu a dalších podobných látek přes hranici Spojených států a také za komplot, podvodné jednání a lhaní agentům na hranicích.

Na zprávu od soudu pro lékařova advokáta z Tornta, Briana Greenspana, nebylo hned odpovězeno. Ani jeho další zástupce z Buffala není k sehnání. Podle osoby pracující v zástupcově kanceláři nebude v nejbližší době k zastižení pro vyjádření se k věci, jelikož je na dovolené mimo město.

Galea byl obviněn z častého překračování mostu Peace Bridgemezi Kanadou a Spojenými státy. Dělal tak údajně proto, aby mohl navštěvovat sportovce v různých amerických městech. Soud v obvinění zatím ale neidentifikoval žádné sportovce jménem. Ví se ale, že Galea léčil i  Tigera  Woodse, Alexe Rodrigueze, Joseho Reyese a další prominentní sportovce.


Aneta Zárubová