Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Slavnostní večer Czech Mid-Amateur Tour 2010

11.12.2010 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Ve čtvrtek, 9.12.2010 se ve zbrusu nové moderní klubovně Golf Resortu Černý most konalo slavnostní vyhlášení vítězů turnajů jedné z nejpopulárnějších českých golfových sérií – Czech Mid-Amateur Tour 2010.

Celým večerem provázela půvabná Jana Štefánková. Svým bezprostředním projevem a humorem dokázala v moderně pojatých klubových prostorech golfové restaurace vytvořit uvolněnou atmosféru, která panovala i při samotném vyhlašování výsledků. K tomuto nelehkému úkolu si přizvala zakladatele túry – Ilju Ehrenbergera. Společně ocenili ty nejlepší z midů, nováčka roku, absolutní vítězku a vítěze.

Kromě krásných pohárů a dárkových poukazů získala nejlepší letošní hráčka Markéta Šubrtová a nováček roku David Mrákota nádherné švýcarské hodinky Invicta, které v USA propaguje hollywoodská hvězda Arnold Schwarzenegger. Další exkluzivní cenou byl velkoformátový kalendář Czech Mid-Amateur Tour 2010.

Po vydařeném vyhlašování, při kterém se díky Janě a Iljovi opravdu všichni skvěle bavili, následoval křest DVD „Cczech Mid-Aamateur Tour 2010“, na kterém jsou zachyceny všechny letošní turnaje, které bylo možné sledovat na TV Nova Sport v pořadu Golf CS. Poté následoval slavnostní raut. Slané i sladké pochoutky připravila místní restaurace pod vedením Pavla Trnky.

Během večera se mohli přítomní hosté seznámit s novinkami japonské golfové značky Honma, které si také mohli sami vyzkoušet na novém indoor simulátoru About Golf.

Pořádající společnost Mid-am Tour Production děkuje všem partnerům za podporu v sezóně 2010 a těší se na další setkání v roce 2011, kdy bude soutěž slavit 10.výročí svého vzniku a představí se golfové veřejnosti ve zcela novém systému. Celá soutěž bude v roce 2011 otevřená a šanci zahrát si tuto prestižní túru dostane podstatně více hráčů než tomu bylo dosud.

 Ilja Ehrenberger