Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Slavnostní večer Czech Mid-Amateur Tour 2009

30.11.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

mid1Definitivní tečkou za letošním osmým ročníkem populární soutěže „pětatřicátníků“ byl slavnostní večer, který se konal při příležitosti vyhlášení vítězů celé série a křtu kalendáře Golf 2010 v luxusním prostředí trendy restaurace exkluzivního pražského hotelu Buddha-Bar Hotel Prague. 

Stalo se již tradicí, že se v posledním listopadovém týdnu schází čeští mid-amatéři a mid-amatérky, aby převzali ocenění za své výkony v populární sérii Czech Mid-Amateur Tour, a nejinak tomu bylo i letos. Ve stylové restauraci Siddharta Café je přesně v den amerického Díkůvzdání přivítala a celým večerem provázela stále krásná Jana Štefánková, kterou při slavnostní korunovaci vítězů skvěle doplňoval zakladatel Czech Mid-Amateur Tour Ilja Ehrenberger.

Nejlepší hráči v ženské a mužské kategorii si odnesli stříbrné talíře s vyrytými jmény a dárková balení vynikajícího italského prosecca, absolutní vítězové Pavel Vilimovský a Martina Plachá pak překrásné skleněné poháry Egermann a luxusní hodinky Invicta, protože stejně jako tato značka i oni byli letos nepřemožitelní. Společně s nimi byli vyhlášeni tři nejlepší hráči doprovodného turnaje Golf&Style Cup uspořádaného v září ve Mstěticích a zvláštní ocenění za vynikající golfové úspěchy v uplynulé sezóně převzala také Golfistka roku 2009 Klára Spilková.

Večer všem přítomným hostům zpříjemnila módní přehlídka pražského butiku Simple Concept Store, kterou připravil přední český stylista Dušan Chrástek. Výběr toho nejlepšího z posledních kolekcí francouzských kultovních značek předvedly české miss a modelky – Kateřina Sokolová, Renata Langmannová, Eliška Bučková, Hanka Svobodová, Mirka Fabušová, Martina Dvořáková, Adéla Vartová a další.

Celý program vyvrcholil křtem kalendáře Golf 2010 s fotografiemi Reného Teubera, ke kterému si populární moderátorka přizvala frontmana skupiny Žlutý pes Ondřeje Hejmu. Ten se jako správný kmotr ujal slavnostního proslovu a společně s Klárou Spilkovou, René Teuberem a Iljou Ehrenbergerem pokřtili kalendář francouzským šampaňským Moët & Chandon.

Pořádající agentura MID-AM TOUR Production děkuje všem partnerům za podporu v sezóně 2009 a těší se na další setkání v roce 2010.