ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Slavnostní večer Czech Mid-Amateur Tour 2006 – Midamatéry roku Votruba a Hlaváčková

25.11.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Slavnostní tečku za letošním již 5.ročníkem prestižní golfové série učinili hráči a pozvaní hosté v pražském Papas Bar & Lounge. Stalo se už tradicí, že vyhlašování vítězů všech odehraných turnajů probíhá po skončení mid-amatérské sezóny. Letošní předávání cen bylo pojato více společensky a tak se početná skupina hráčů a hostů setkala v centru Prahy, v příjemném prostředí Papas Bar & Lounge, kde na ně čekal zajímavý program a pohodová atmosféra. Celým večerem provázela pozvané hráče a hosty půvabná Martina Dvořáková.

Slavnostní večer otevřelo Replay Fashion Show za účasti několika Miss ČR a nutno dodat, že jim to opravdu slušelo. Potlesk, který modelky sklidily byl zasloužený a pak už na hráče čekalo slavnostní vyhlašování.
Největší záplavu cen si odnesla Eva Hlaváčková z Golf Clubu Park Plzeň, která se stala zároveň absolutní vítězkou roku 2006.
V mužské kategorii se stal stejně jako v loňském roce absolutním vítězem Radek Votruba.

Všem hráčům patří poděkování za účast v letošním ročníku, stejně tak představitelům golfových klugů a majitelům golfových areálů za pomoc a spolupráci při pořádání této prestižní soutěže.

Počet přečtení: 1 540
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017