Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Setkání ČGF s golfovými novináři

25.04.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Česká golfová federace uspořádala jarní setkání s novináři. Uskutečnilo se v klubovně Golf Clubu Praha, v Motole. Tématem bylo seznámení s plánovanými akcemi ČGF v přicházející sezóně a diskuse.

Při neformálním setkání předstoupili před golfovou novinářskou elitu členové výboru ČGF Jan Herman, Karel Vopička a Ivan Paggio, generální sekretář ČGF Miroslav Holub, zástupce marketingového partnera Medea Kultur Luboš Pašek, trenér reprezentace Mikuláš Ordnung, profesionální hráči Petr Nič a Zuzana Mašínová, Lukáš Tintěra a Emily Curry Bartoňová, naši vynikající amatérští hráči.

Po úvodním slovu Miroslava Holuba pozdravil přítomné viceprezident ČGF Jan Herman. Karel Vopička představil kalendář akcí ČGF, jednotlivé soutěže a seznámil novináře s podrobnostmi připravovaného Dne otevřených dveří, který se koná 3.6.2007 na všech hřištích České Republiky. Dále novináře pozval na Lady Abrahams Trophy, utkání družstev žen severu a jihu ČR, které proběhne tento víkend v GC Mnich.
Karel Vopička novinářům znovu zopakoval, které změny hracího a soutěžního řádu letos vstoupí do praxe.

Přítomní hráči představili novinářům svoje programy na letošní profesionální a amtérskou sezónu a odpověděli novinářům na dotazy. Petr Nič a Zuzana Mašínová seznámili novináře se starostmi a strastmi profesionálních turnajů a získávání sponzorů.

Následně se diskutovalo o otázkách českého golfu, např. tzv. společenském hendikepu, letošní novinkou hendikepového řádu, o tréninkových centrech, úspěších reprezentace a dalších tématech. Po obědě si mnozí novináři s chutí zahráli motolskou devítku. Do každého s flightů se zařadil jeden ze závodních hráčů.