Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Šest Čechů v Casablance

28.02.2018 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Logo_ProGolfTourPGA of Germany – Pro Golf Tour, Open Palmeraie Country Club 2018, Casablanca, Maroko (1. – 3.3.2018, časový posun -1 hodina)

Celý turnaj nebylo možné dohrát a byl oficiálně zrušen.
Téměř všem hráčům se stalo, že během tří turnajových dnů neodehráli ani jednu jamku. Například Stanislav Matuš letěl na pět dní do Maroka z Turecka na tento jediný turnaj a během tří hracích dnů se na hřiště nedostal.

„Dobré ranko z Maroka, turnaj je oficiálně zrušen. Hřiště je dnes pro změnu pod vodou,“ komentuje konec turnaje Jan Cafourek

Pátek – 1. kolo
Turnaj pronásleduje nepřízeň počasí.  Start odloženého prvního kola byl několikrát odkládán, nyní na 16:45 našeho  času.
„Tak za dnešek odehráno 7 jamek a 3 rány… žádná sláva v tom větru, kolo bylo několikrát přerušeno, kvůli silnému větru…2 dva dny skoro 8 jamek, ale strávil jsem na hřišti, drivingu a v clubhousu 19 hodin.. už mi z toho hrabe,“ vtipkuje Cafourek na svém Facebooku.

Čtvrtek – 1. kolo
První kolo bylo  pro prudký vítr odloženo na pátek.

Úvod
Stanislav Matuš, Jan Cafourek, Michal Pospíšil,  Martin Příhoda, Cyril Suk a Daniel Suchan se v marocké Casablance účastní Open Palmeraie, čtvrtého turnaje sedmidílného marockého turné Pro Golf Tour.

Hraje se na stejném hřišti Palmeraie s parem 71, na kterém se před několika týdny odehrály první i druhý marocký turnaj Open Prestigia a Open Casa Green, ve kterém Cafourek získal skvělé 3. místo.

Turnaj má obvyklou dotaci 30.00 s podílem pro vítěze 5.000 Eur.

Leaderboard

Odkazy:    Palmeraie CC    Hřiště na satelitní mapě   Stránky turnaje

.