Seminář a Konference ČSG 2015

04.02.2015 | Jan Barva | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Integrovaný turf grass management – trávníkový management, takové bylo téma dvoudenního odborného semináře, který se uprostřed minulého týdne konal již tradičně na České zemědělské univerzitě v Praze-Suchdole, v kruhové hale. Pořadatelem byl Český svaz greenkeeperů (ČSG), který se seminářem spojil svou 16. výroční konferenci, na níž byly projednány všechny aktuální svazové otázky. Za ČGF ji pozdravil nový generální sekretář Martin Bek.

Na semináři vystoupilo celkem osm přednášejících, šest z České republiky a dva ze zahraničí. Přednášejícími ze zahraničí byli Kelli West Jerome z USA a Marie Strandberg ze Švédska. Domácí přednášející zastupovali Pavel Kříž, Pavel Minář, Petr Born, Petr Novák, Jakub Červenka a Stanislav Hejduk. Akci ukončila panelová diskuze vedená Daliborem Procházkou z ČGF na téma Greenkeeping a pravidla golfu.

Z výroční zprávy přednesené na nevolební konferenci svazovým předsedou Michalem Voigtsem vyplynulo, že všechny plánované akce se podařilo úspěšně realizovat, včetně výročního turnaje na Kaskádě, školení na ČZU v Praze nebo Zimní školy greenkeeperů v Lednici na Moravě.

.

Počet přečtení: 1 372
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

17.8.Natadola, Fiji International
17.8.GermanySaltire Energy Paul Lawr
22.8.LoretaGolf.cz Open Tour
24.8.DenmarkMade in Denmark
27.8.DarovanskýGolf.cz Open Tour
7.9.Karlovy VaGolf.cz Tour
TOPlist