Seminář a Konference ČSG 2015

04.02.2015 | Jan Barva | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Integrovaný turf grass management – trávníkový management, takové bylo téma dvoudenního odborného semináře, který se uprostřed minulého týdne konal již tradičně na České zemědělské univerzitě v Praze-Suchdole, v kruhové hale. Pořadatelem byl Český svaz greenkeeperů (ČSG), který se seminářem spojil svou 16. výroční konferenci, na níž byly projednány všechny aktuální svazové otázky. Za ČGF ji pozdravil nový generální sekretář Martin Bek.

Na semináři vystoupilo celkem osm přednášejících, šest z České republiky a dva ze zahraničí. Přednášejícími ze zahraničí byli Kelli West Jerome z USA a Marie Strandberg ze Švédska. Domácí přednášející zastupovali Pavel Kříž, Pavel Minář, Petr Born, Petr Novák, Jakub Červenka a Stanislav Hejduk. Akci ukončila panelová diskuze vedená Daliborem Procházkou z ČGF na téma Greenkeeping a pravidla golfu.

Z výroční zprávy přednesené na nevolební konferenci svazovým předsedou Michalem Voigtsem vyplynulo, že všechny plánované akce se podařilo úspěšně realizovat, včetně výročního turnaje na Kaskádě, školení na ČZU v Praze nebo Zimní školy greenkeeperů v Lednici na Moravě.

.

Počet přečtení: 1 340
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

Reklama
22.6.ConnecticuTravelers Championship
22.6.Munich, GeBMW International Open
28.6.Mladá BoleGolf.cz Tour
29.6.Západní ViQuicken Loans National
29.6.Paris, FraOpen de France
30.6.BeřoviceGolf.cz Open Tour
TOPlist