Roryho dům je na prodej

26.09.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Rory McIlroy prodává svůj dům v Belfastu. Koupil ho teprve v roce 2009 a chce za něj 2 miliony liber, což je v přepočtu zhruba 62 miliónů korun. Pětipokojová rezidence má,  mimo jiné svůj vlastní driving range, putting green a posilovnu. Kdysi v něm McIlroy bydlel se svou přítelkyní Holly Sweeney před tím, než jejich vztah skončil v roce 2011. Nyní chodí s tenisovou hvězdou Caroline Wozniacki.

McIlroyův kalendář je hodně nabitý a hlavně nejvíce času tráví ve Spojených státech, kvůli PGA Tour. Jeho rodiče stále žijí v Severním Irsku, je ale pravda, že zpráva o prodeji jeho domu, zvedla vlnu spekulací o McIlroyově definitivním přesunu do zahraničí, třeba na Floridu. A to také hlavně poté, co začátkem tohoto měsíce naznačil, že by na olympiádě v roce 2016 hrál za Velkou Británii. Své definitivní rozhodnutí ale ještě neoznámil.

V Severním Irsku se tak stal často probíraným tématem. Mladý Ir je pro svou rodnou zemi velmi důležitý, jen pro ilustraci, když irské noviny otiskly článek o prodeji jeho domu, objevil se v sekci hlavních aktualit.

 

Aneta Zárubová