ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Rekordní návštěvnost Golf.cz

01.09.2004 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

V uplynulém měsíci zaznamenal náš server Golf.cz rekordní návštěvnost ve své historii. V měsíci srpnu jej navštívilo přes 20.000 osob, které shlédly 105 064 stránek.Server Golf.cz je nejstarší golfový server v České republice. Byl spuštěn 1.5.1996, tehdy ještě jako informační stránky Golf Clubu Praha. Postupným vývojem se stal hlavním zpravodajským serverem českého golfu, který podchycuje údálosti tohoto sportovního odvětví. Od loňského roku se věnuje také základnímu zahraničnímu zpravodajství.
Kromě zpravodajství poskytuje Golf.cz plný výsledkový servis českých turnajů, se zkráceným přístupem k výsledků v datových oknech a barevnými skorkartami jednotlivých hráčů.
Obsahuje kompletní přehled českých hřišť a klubů, včetně všech detailů a v blízké budoucnosti i průvodcem po hřišti podle knihy Klíč k českým hřištím.
Golf.cz je napojen na server ČGF, odkud čerpá aktuální výsledkové údaje.
Ke stránkám serveru s nejvyšší návštěvností patří kromě zpravodajství a výsledků také Adresář českého golfového internetu a Klíč k českým hřištím.
Jako jediný z dvěstěpadesáti českých golfových serverů obsahuje Golf.cz historickou tabulku golfových Mistrů České republiky, od roku 1930 do dneška a kompletní internetovou verzi Historie českého golfu.
Výsledkem je opravdu vysoká návštěvnost. Na statistickém serveru Navrcholu zaujímá Golf.cz pozici do 20. místa mezi sportovními servery, na podobném Toplistu do 40. místa.
Pro server, který oslovuje relativně malou golfovou komunitu a je provozován jediným člověkem s několika přispěvateli, je to obrovský úspěch. Všem čtenářům za tento úspěch ze srdce děkuji.

Ivan Paggio [Gallery not found]

Počet přečtení: 638
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017