Rajmont a Gál na Challenge ve Španělsku

16.04.2014 | Pavel Poulíček - Czech Masters | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Adam Rajmont

Poprvé v tomto roce se na Challenge Tour objeví čeští golfisté. Turnaj se koná od 24. do 27. dubna v Tarragoně na jihu Španělska.

„Adam Rajmont, Holanďan Xavier Ruiz Fonhof, Maďar Roland Hahn jsou členové Relmost Pro Golf Teamu a s nimi vysíláme spolupracující hráče našeho týmu Petra Gála a Angličana Leeho Corfielda,“ říká David Trunda, sportovní ředitel Relmostu.

Rajmont s Gálem mají stejně jako další členové týmu přesně rozepsaný kalendář turnajů na celou sezonu. Jeho součástí je jistota účasti na osmi letošních turnajích Challenge Tour a zároveň na srpnovém Czech Masters – turnaji European Tour na Albatrossu. Není vyloučeno, že se jejich starty v průběhu roku ještě rozšíří. Hodně tomu mohou pomoci výsledky.

„Letos mám za sebou nejtvrdší přípravu v kariéře. Součástí byl trénink s Davidem Carterem v Dubaji. Cítím se velmi dobře. Dost jsem pracoval na fyzičce. Ještě chci vyladit krátkou hru. Do Španělska letím o dva dny dřív, abych měl čas na trénink a hřiště dobře poznal. Za úspěch budu v této sezoně považovat, když několikrát projdu cutem. Nejvíc se těším na svou srpnovou premiéru na European Tour,“ uvedl Adam Rajmont.

Český turnaj v rámci Challenge Tour se uskuteční od 29. května do 1. června na Kunětické Hoře.

.