Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Půvabné profesionální caddies

30.03.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Před dvěma lety jsme informovali o nově vzniklé službě Golf Caddy, kdy specializovaná agentura nabízela velmi reprezentativní, v pravidlech a etiketě dobře vyškolené dívky jako kedíky. Projekt této společnosti, k lítosti především mužské části golfistů zanikl. Stejnou, ale podstatně lépe připravenou aktivitu nabízí letos jedna česká společnost. Na stránce ProfiCaddies si nyní můžete zajistit nejen půvabnou, ale i golfově zdatnou caddy, vyškolenou pro svoji činnost předním českým profesionálem.

Projekt ProfiCaddies si klade za úkol umožnit amatérským golfistům hrát golf s podporou vlastního caddy tak, jak to zažívají profesionální golfisté. Caddy je navíc mladá a velmi reprezentativní dívka.
Provozovatel ProfiCaddies zajišťuje „přistavení“ caddyho na požadované hřiště i jeho odjezd po uskutečněné hře.
Caddy je vyškolena na správné nošení bagu, nabízení holí, pohyb po hřišti, sledování hráče a míče, pomoc při měření vzdáleností, hledání míče, markování na greenu, obsluhu vlajky, opravu řízků, pitchmarků, uhrabání bunkeru, zápisu do skorkarty a vypočtení základních statistik.
Zná pravidla, etiketu, bude vždy dokonale a podle módy oblečena a navíc pochválí i ránu nebo putt. Neškolil ji totiž jen tak někdo. Dívky na tuto náročnou činnost připravoval profesionál Luboš Janda.

Profesionální golfová caddy je novým, atraktivním prvkem pro golfisty, pořadatele a promotéry golfových turnajů.

Stránky www.proficaddies.cz [Gallery not found]