Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

První ročník Golf World Prague skončil

16.02.2008 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Na pražském Výstavišti v Holešovicích skončil v neděli veletrh golfu a golfové turistiky Golf World Prague. První ročník akce proběhl souběžně s veletrhem cestovního ruchu Holliday World a gastronomickým veletrhem Top Gastro. Pořadatelem akcí je Incheba Expo Praha.

První ročník veletrhu golfu a golfové turistiky GolfWorld 2008 skončil. Na pražském výstavišti v Holešovicích se v Křižíkově pavilonu B sešlo přes třicet vystavovatelů, kteří nabídli návštěvníkům seznámení se svými službami a zbožím. Odbornou záštitu poskytlo sdružení Czech Golf Travel Association.

Zaměření na pobytový golf byl zřejmý již při vstupu do pavilonu golfové výstavy. Většina vystavovatelů byly cestovní kanceláře, golfové kluby a společnosti nabízející provozní služby. Vystavovalo i několik prodejců golfového vybavení a pár prodejců automobilů.
Kromě bohaté nabídky cestovek, které již umí českému golfistovi nabídnout jakýkoli pobyt s golfem kdekoli ve světě zde byly kluby, rezorty a cestovky nabízející kompletní služby pro golfový pobyt v Česku.
Na společném stánku Teetime a Aquagolf byl ke zhlédnutí starý známý v novém hávu: propracovaný rezervační a odbavovací systém Teetime a dále systém odbavovacích a informačních kiosků, které se od loňského roku hojně objevují na českých golfových hřištích. Veliký zájem vzbudil stánek historie českého golfu.
Návštěvníci si mohli vyzkoušet údery na simulátoru simulátor Fomei, soutěžně si zaputtovat o členství v GC Hostivař a dát si moc dobré espresso v místním baru.

Golf World Prague byl na Výstavišti součástí jiných, větších akcí: veletrhu cestovního ruchu Holliday World a gastronomického Top Gastro. Vůči těmto akcím byl "zastrčený" v Křižíkově pavilonu B, a nebylk nalezení nijak snadno.

Veletrh měl zajímavý doprovodný program. Prezident CGTA Marie Jehličková přednášela na téma Golfová turistika ve světě a u nás, Ota Doležal o golfu pro negolfisty. Alan Babický předvedl základy golfového hry a Antonín Krčmář přednášel o historii českého golfu.

Flash player is not available on your computer.

Stránka výstavy