PRVNÍ KROK ALEXE ČEJKY ÚSPĚŠNÝ

26.10.2002 | Redakce | publikováno v rubrice Nezařazené
A A A

Alex Čejka učinil první důležitý krok k tomu, aby se příští rok objevil na prestižní US PGA Tour. V prvním turnaji letošní Q-shool vybojoval čtvrté místo a postoupil “bez ztráty květinky” do další kvalifikace.Ihned po svém vítězném tažení na Trophée Lancome se Alex Čejka odebral do Spojených států, kde včera úspěšně absolovoval první kolo letošní Q-school – tedy kvalifikačních bojů pro účast na příštím ročníku US PGA Tour. Alex si v kalifornském Seaside na hřišti Bayonet Course počínal zdatně a skončil na děleném čtvrtém místě. Do dalšího kola postupuje prvních 19 hráčů z 13 kvalifikačních skupin, které se hrají na různých hřištích v celých Spojených státech.
Na začátku listopadu v termínech od 5.-8. a od 12.-15. proběhne druhé kolo kvalifikačních bojů v šesti různých místech, ze kterých se nakonec do závěrečného osmikolového finálového turnaje probojuje pouze stovka nejlepších. Z nich pak vzejde pouze 30 “vyvolených”, kteří si tak zajistí PGA Tour Card – tedy možnost hrát na US PGA Tour v příštím roce.
Na těchto stránkách Vás budeme opět informovat o tom, jak se povede Alexi Čejkovi v dalších bojích. Snad bude mít více štěstí než minulý rok, kdy skončil těsně před branami americké profesionální tůry.
Výsledky:
1. Nick Jones (72-69-68-71) -8
1. Rob Bradley (71-71-69-69) -8

4. Alex Čejka (71-75-71-69) -2

Počet přečtení: 428
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

PRVNÍ KROK ALEXE ČEJKY ÚSPĚŠNÝ

26.10.2002 | Redakce | publikováno v rubrice Nezařazené
A A A

Sítem prvního kvalifikačního turnaje na US PGA Tour prošel Alex Čejka bez ztráty “květinky” a v kalifornském Seaside na hřišti Bayonet Course skončil čtvrtý. Continue reading “PRVNÍ KROK ALEXE ČEJKY ÚSPĚŠNÝ” »

Počet přečtení: 0
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Square 300 Golf.cz