Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

První kampus Nadace Hanuše Goldscheidera v Americe

02.03.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Nadace Hanuše Goldscheidera ohlásila v listopadu loňského roku, že jedna ze změn činnosti bude orientace na talentované jednotlivce z členských klubů ČGF, kterým bude věnována individuální péče. Šestice talentovaných hráčů mezi 10 a 14 lety odléta v sobotu, 4. března do Spojených států na týdenní kampus. Nadace připravila tréninkový pobyt v PGA Learning Center v Saint Lucii na Floridě.
Mladí hráči ve věku deset až čtrnáct let Klára Spilková, Šárka Seifertová, Michal Kucharčík, Patrik Rödel, Oldřich Nechanický a David Procházka odcestují tuto sobotu do učiliště PGA ve floridské Saint Lucie. Port Saint Lucie leží u břehu Atlantického oceánu, 80 km na sever od Palm Beach, nebo 200 km jihozápadně od Orlanda.

PGA Learning Centre je ideální destinací svojí polohou a didaktickým vybavením. K dispozici jsou zde tři osmnáctijamková hřiště, tříjamkový cvičný okruh a dokonale vybavený tréninkový areál. Ve cvičném areálu je k dispozici green o ploše 7.000 čtverečních stop, devět druhů cvičných bunkerů, přes sto cvičných odpališť na driving range, špičkové vybavení pro videoanalýzu švihu a puttování, kinematická laboratoř a systém analýzy pohybu pomocí světlených bodů, připevněných na těle hráče Mat-T System od firmy Taylormade.

Výpravu doprovázejí cvičitel Martin Bešta a generální sekretář ČGF Miroslav Holub. Našim mladým hráčům se v PGA Learning Centre bude věnovat vynikající americký golfový trenér Kenny Doyle, který trénoval Míru Holuba při jeho úspěšném golfovém pobytu v USA.

[Gallery not found]