Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

PROPUKLA DISKVALIFIKAČNÍ EPIDEMIE?

06.07.2002 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Čtvrtý turnaj Dětské Golfové Tour proběhl na Karlštejně. A shodou náhod přijelo úplně stejně dětí jako na minulý turnaj do Cihelen.Čtvrtý turnaj DT se hrál na Karlštejně
Propukla diskvalifikační epidemie?
Čtvrtý turnaj Dětské Golfové Tour proběhl na Karlštejně. A shodou náhod přijelo úplně stejně dětí jako na minulý turnaj do Cihelen – sedmdesát dva. Již tradičně se hrálo ze dvou odpališť – jedničky a desítky – a proto měl stejně tradičně turnaj spád. Většina favoritů i tentokrát obsadila první příčky, jediný výsledek pod osmdesát přinesla varská Hana Svobodová – 79. Dramatický závěr se odehrál v kategorii kluků do čtrnácti let. Rozehrávka mezi Pavlem Pokorným z Golf Clubu Praha a Honzou Prokopem z Karlštejna se hrála na osmnácté jamce za mohutného povzbuzování všech dětí. Drama okamžiku před početným publikem lépe zvládnul Honza Prokop a skončil na prvním místě. Při vyhlašování výsledků došlo pro některé hráče opět k nemilému překvapení v podobě diskvalifikace. První případ se objevil na minulém turnaji v Cihelnách. Špatně vyplněná a podepsaná skórkarta. Amara s Oldou to při vyhlašování výsledků dětem vysvětlili a zdůraznili, že si každý před podepsáním musí skórku pořádně zkontrolovat, než ji podepíše a odevzdá. A věřili byste, že tentokrát ze stejného důvodu byly diskvalifikace hned tři? Opět se mluvilo o tom, že děti hrají skvělý golf, že se báječně chovají na hřišti, že hrají podle pravidel a že je škoda takhle hloupě vypadnout. Domnívám se, že to už není samo sebou. Pravděpodobně po pěti letech propukla v Dětské Tour diskvalifikační epidemie.
Uvidíme příští úterý ve Varech. Tam se také uskuteční soutěž, ke které vyzvala Amara Hudcová: kdo ji dokáže předrajvovat. Původně se mělo zápolit už na Karlštejně, ale Amara se rozhodla dát všem ještě pár dní k dobru. Aby měla větší jistotu, že se to někomu určitě povede.
Tak se snažte!

[Gallery not found]