Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

PROGRAM INDOOR TURNAJŮ ERPET GOLF CENTRA 2003

02.01.2003 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Program turnajů v Erpet Golf Centru od ledna do dubna 2003

DATUM

AKCE

1.1.2003 NOVOROČNÍ DRIVE 2003 na FSG simulátorech v 16.00
hodin
4.1.-5.12003 3.ročník
Mistrovství MID amatérů na FSG simulátorech – finále ERPET
11.1.2003 Erpet Indoor Golf Tour
2002/2003 – Reda Cup
12.1.2003 Dětská Erpet Indoor
Golf Tour – Multisanostol Cup
18.1.2003 Erpet Indoor Golf Tour
2002/2003 – Siemens domácí spotřebiče – Cup
19.1.2003 Dětská Erpet Indoor
Golf Tour – Jerky Cup
25.1.-26.1.2003 9. ročník
Mistrovství ČR amatérů na FSG simulátorech – finále Čechie
31.1.2003 Erpet Indoor Golf Tour
2002/2003 – Cimrman Cup
2.2.2003 Dětská Erpet Indoor
Golf Tour – Völk Cup
8.2.2003 Erpet Indoor Golf Tour
2002/2003 – Danzas Cup
9.2.2003 Dětská Erpet Indoor
Golf Tour – x
15.2.2003 Erpet Indoor Golf Tour
2002/2003 – Black & Decker Cup
16.2.2003 Dětská Erpet Indoor
Golf Tour –  x
22.2.-23.2.2003 6. ročník
Mistrovství ČR družstev na FSG simulátorech – finále ERPET
1.3.2003 Erpet Indoor Golf Tour
2002/2003 – Leros Cup
2.3.2003 Dětská Erpet Indoor
Golf Tour – Dětský Leros Cup
5.3.2003
středa
17:00 a 20:00 hodin
baráž o Play Off     do  23:30
7.3.2003
pátek
Finále Erpet Indoor
Golf Tour 2002/2003 – ERPET MASTERS CUP
9.3.2003 Dětská Erpet Indoor
Golf Tour – PRESIDENT MASTERS CUP 2003
9.3.2003 16:00 a 18:00
čtvrtfinále Play Off ,  20:00  baráž o 2.ligu
15.3.-16.3.2003 2.ročník
Mistrovství ČR mládeže a žáků na FSG simulátorech – finále Čechie
16.3.2003 16:00 – semifinále a
od 19:00 finále LIGY ERPET GOLF CENTRA 2002/0
5.4.2003 Family Cup – 1.
kvalifikace 2003
19.4.2003 Finále ZNLG Indoor
Center na FSG simulátorech
.
LIGA
EGC : základní skupina 1.12. – 1.kolo, 8.12. – 2.kolo, 15.12. – 3.kolo, 22.12
<>I.LIGA
a II.LIGA – neděle 5.1. , 12.1. , 19.1. , 2.2. , 9.2. , 16.2. , 2.3. , 14:00 – 23:30
III.LIGA
– pondělí 6.1. , 13.1. ,20.1. , 27.1. , 3.2. , 10.2. , 17.2. , 24.2. 18:00 – 23:30