Turnaj Golf.cz Tour proběhl na Černém Mostě

14.07.2013 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Novinky

flightLetní prázdniny začaly a mnoho lidí odjíždí na vytoužené dovolené. Na třetím turnaji 10.7. na Černém Mostě to ale nebylo znát. Na turnaj dorazilo 78 hráčů, kteří se těšili na pokoření  Black Bridge resortu.

Počasí opět nezklamalo a bylo krásně slunečno s občasným mráčkem. Hru zpříjemnil lehký vítr, který i občas pomohl srovnat (ne)rovné odpaly.

Tradičně byla od 8h připravena registrace a snídaně v restauraci. O půl desáté bylo zahájení turnaje, kdy Petr Nárožný vyzval hráče k přebrání scorecard s číslem jamky, odkud budou startovat. V deset hodin se rozezněl signál canon startu a hráči se mohli pustit do hry.

abarisNa hráče čekalo hned několik doprovodných programů a vložených soutěží. Pro hráče byl na jamkách připraven catering od společnosti Abaris,  chutnávka vín od společnosti Chytravina.cz a káva Lavazza. Na buggy se rozváželo portské víno z Chytravina.cz a alkohol Whisky a Bushmills od Freebar.

U longest drive nemohlo chybět měření odpalů a díky partnerovi Garmin jsme věděli na metr přesně, jak dlouzí byli jednotliví hráči. Každý měl možnost vyzkoušet novinku od společnosti Garmin, která vypadá jako hodinky, ale je to měřič vzdálenosti.

Vložených soutěží bylo hned několik. Tradiční longest drive a nearest to the pin. Partnerem logest drive je All4Golf. Vítěz nearest to the pin si odnesl ubytování na dvě noci pro dvě osoby v rakouském Seefeldu od agentury Help. Následovala Vychlazená jamka, kdy hráč, který zahrál birdie na vybrané jamce, dostal pivní koš od Pivní Mozaiky. Dále super nearest to the pin, který spočívá v tom, že se bere v úvahu pouze míček ve vzdálenosti maximálně na délku putteru od jamky. Vítěz si odnesl lahev vynikajícího vína od Chytrá vínaNovinkou na v letošním ročníku byl Nearest of the flight. Hráči při této soutěži “bojovali” proti sobě, protože hráč, který se trefil nejblíže jamce a nemusel být ani na greenu, se mohl těšit na lahev sektu (doufejme, že se podělil i s ostatními hráči :)).

troublePoslední vloženou soutěží na turnaji byl trouble shot na podporu Nadačního fondu Pink Bubble, který pomáhá onkologicky nemocným dětem a dospívajícím. Soutěž se hrála před vyhlášením výsledků turnaje. Hráči po přispění 25Kč za jeden odpal, se snažili trefit do připravené bedny na fairwayi, jejímž partnerem byla společnst G2Server. Pro vítěze byla přichystaná cena od AudioPro a to sportovní sluchátka v hodnotě 2.500,-Kč. Vybrala se krásná částka 3650,-Kč. Děkujeme!

Po odehrání všech pokusů na trouble shotu se přešlo k vyhlášení všech výsledků a opět jsme oceňovali prvních 5 hráčů v každé kategorii. Ceny hráčům předávala za Nadační fond Pink Bubble Renáta Němcová.

Děkujeme všem hráčům za účast, za skvěle připravené hřiště a budeme se těšit na další turnaj, který se bude konat 1.8. na Albatrossu.