Proběhl poslední turnaj Golf.cz na Kunětické Hoře

26.09.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Novinky
A A A

V úterý 25.9. proběhl poslední šestý turnaj Golf.cz Tour, který se odehrál na Kunětické Hoře. Počasí se opět objednalo slunečné a tak pro hráče bylo překážkou pro skvělé výkony pouze vlastní hra a místní pověstné bunkery s vodními překážkami.
Nejdříve než hráči vyrazili na hřiště, dostali u registrace svačinu do hry od Českého Gruntu a vody Aktivant. V klubovně na hráče čekala snídaně. O půl desáté převzala slovo moderátorka Eva Decastelo, přivítala hráče a vyzvala jednotlivé flighty k vylosování jamek, ze kterých budou startovat. V deset hodin zazněl hřištěm signál canon startu a hráči se pustili do prvních odpalů.
Během hry na hráče čekal stánek s vynikajícím občerstvením z restaurace Mozaika (zvláště hamburgery byly výborné). O doplňování tekutin se staraly dvě buggy, které jezdili max. do 20% :) Na hřišti byl i stánek cestovní kanceláře Hole in 1 Travel, která byla založena ve spolupráci s Golf.cz.

I tentokrát se délka drivů nemusela odhadovat a díky partnerovi Garmin jsme věděli na metr přesně, jak dlouzí byli jednotliví hráči. Každý měl možnost vyzkoušet novinku od společnosti Garmin, která vypadá jako hodinky, ale je to měřič vzdálenosti.

Před vyhlášením výsledků se odehrála ještě vložená soutěž trouble shot. Hráči měli za úkol, se trefit nejblíže k zapíchnutému kolíku, který byl umístěn cca 40 metrů od odpaliště u klubovny. Hráče každá rána stála 25,-Kč a celkově se vybralo 3780,-Kč. Celý výtěžek z vložené soutěže šel na Nadační fond Pink Bubble, který se stará o onkologicky nemocné děti. Děkujeme!

Výsledky turnaje:

Kategorie HCP 0 – 18:
1. místo – Tomáš Havlíček
2. místo – Karel John
3. místo – Alena Šobrová

Kategorie HCP 18,1 – 36:
1. místo – Daniel Arnošt
2. místo – Antonín Jízdný
3. místo – Petr Veselský

Kategorie HCP 37- 54:
1. místo – Eva Paldusová
2. místo – Gabriela Platilová
3. místo – Pavel Gadžuk

Vložené soutěže:
Longest drive muži: Roman Korbut s 258 metry
Longest drive ženy: Alena Šobrová se 150 metry
Nearest to the pin: Petr Bogner 256 cm od jamky
Vychlazená jamka: Petr Hemský, Richard Schön, Michael Baroch
Super nearest to the pin: Daniel Arnošt 334 cm od jamky
Trouble shot: Tomáš Havlíček – 87 cm a vyhrál trouble shot již podruhé za sebou!