Proběhl druhý turnaj Golf.cz Open Tour na Slapech!

26.04.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Ve středu 25.4.2012 proběhl druhý turnaj otevřené série Golf.cz Open Tour 2012! Turnaj se konal na hřišti na Slapech. Hřiště bylo skvěle připraveno, zejména greeny, které byly skvělém stavu, za což hřišti patří velká chvála. Ranní počasí mohlo předvídat občasný déšť, ale naštěstí se počasí umoudřilo a již před polednem se ukázalo sluníčko, které hráče provázelo až do konce turnaje.

Po druhém turnaji se dostal do vedení v žebříčku Race to Golf.cz Vladimír Beer se ziskem 1 067 500,- Open dolarů. Kompletní žebříček Race to Golf.cz.

Všichni hráči dostali výbornou svačinu od Fresh Taste s pitím do bagu a jako dárek dostali voucher na 1 hodinu s trenérem do fitnes centra Norman’s fitness, které se specializuje na golfisty. Každý hráč byl ve slosování o sportovní hodinky Enerwatch.

Příští týden ve středu 2.5. se hraje v Ostravici! Pro ty, kteří to mají daleko, jsme vytvořili balíček pro dvě osoby s ubytováním se snídaní + 2x cena turnaje za skvělých 3 000,- Kč! Více informací zde.

Nejlepší hráči si odnesli hodnotné ceny:
- Pro každého 1. byl připraven pohár, voucher na nákup golfového zboží v hodnotě 700,- Kč, knihu Průvodce toulavého golfisty v hodnotě 1 200,-Kč, kartu Sphere card v hodnotě 1 500,- Kč a 3ks míčků
- Pro každého 2. byl připraven pohár, voucher na nákup golfového zboží v hodnotě 500,- Kčkartu Sphere card v hodnotě 1 500,- Kč a 3ks míčků.
- Pro každého 3. byl připraven pohár, voucher na nákup golfového zboží v hodnotě 300,- Kčkartu Sphere card v hodnotě 1 500,- Kč a 3ks míčků.

Pořadí v turnaji:

Kategorie 0 – 18:
1. místo – Adam Křikava
2. místo – Vladimír Beer
3. místo – Jiří Spudich

Kategorie 18,1 – 30:
1. místo – Luboš Podracký
2. místo – Martin Kučera
3. místo – Roman Vacek

Kategorie 30,1 – 54:
1. místo – Štěpán Jehlička
2. místo – Roman Korbut
3. místo – Adam Jurča

Celkový vítěz turnaje: Vladimír Beer – získal šek v hodnotě 900.000 Open dolarů do žebříčku Race to Golf.cz

Soutěž o sportovní hodinky Enerwatch: Vladimír Beer

Vložené soutěže:
- Longest drive muži – Adam Křikava (vyhrál pivní balíček z Pivní Mozaiky)
- Nearest to the pin muži – Daniel Korbut (vyhrál pivní balíček z Pivní Mozaiky)

Odkazy: Kompletní výsledky turnajeŽebříček Race to Golf.czFotografie z turnaje