ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Proběhl den otevřených dveří českého golfu

03.06.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Většina hřišť České republiky otevřela v neděli své brány. Rodiny s dětmi, mládež i senioři mohli přijít, poznat a vyzkoušet si co je to golf. Na hřištích seznámili návštěvníky s golfovým vybavením, předvedli jim základy hry a hlavně: půjčili hole a umožnili vyzkoušet si golf vlastníma rukama.

Tisíce lidí zaplnily golfová hřiště České republiky při Dni otevřených dveří českého golfu. V klubech byli na připraveny návštěvníky trenéři, činovníci, klubovny, hrací plochy, golfové hole a míče.
Každý klub pojal den otevřených dveří po svém, ale jedno měli společné. Prezentaci golfu jako sportu dostupného prakticky i ekonomicky všem věkovým kategoriím a rodinám s dětmi. Právě děti byly nejvděčnějšími objekty akce a všude se to jimi jenom hemžilo.

Návštěvníci byli zahrnuti informacemi, brožurami, golfovými časopisy. Byli seznámeni s chodem klubu, jak se v klubu pracuje s dětmi, jak se na hřišti může bavit celá rodina, cenami vybavení, vstupními poplatky a náklady kolem golfu. Pro mnohé byla úroveň nákladů příjemným překvapením.

Následovaly většinou praktické ukázky techniky úderů a hry profesionálů na několik jamek. Ze všeho nejdůležitější (a tak to hodnotila většina zúčastněných) byla možnost si na drivingu a puttingu vlastníma rukama vyzkoušet držení hole a odpalování míčů.

Byly odpáleny statisíce tréninkových míčů a vyseknuty tisíce řízků. Tráva doroste a dobrý pocit, že hrát golf není nic tajemného ani obtížného zůstane. Den otevřených dveří splnil svůj účel.

Počet přečtení: 1 015
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017