obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Proběhl 1. turnaj Golf.cz Travel na Albatrossu

25.08.2013 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Novinky

Ve středu 21.8. se konal historicky první turnaj golfové cestovní kanceláře Golf.cz Travel. Turnaj se odehrál na nejkvalitnějším hřišti v ČR na Albatrossu.

Hlavní cenou turnaje byla účast na 4 denním turnaji v tureckém Beleku, který se koná 12. – 17. 11.2013. Více informací o turnaji a případné účasti na Golf.cz Travel.

Vítězem turnaje se stal místní hráč Libor Sionko, který po odečtu 3/4 svého hcp zahrál rovných 70 ran (bez odečtu 78 ran). Celkem zahrál 41 stablefordů a zlepšil si svůj handicap na 5,8. Gratulujeme!

Kapacita turnaje byla omezena na 56 hráčů, která se rychle naplnila a do hry byli připraveni zasáhnout i náhradníci. Startovalo se postupným startem z 1. jamky. Systém turnaje byl na rány s 3/4 vyrovnáním.

Ani ostatní úspěšní hráči neodešli s prázdnou. Hrálo se ve třech kategoriích 0 – 18; 18,1 – 30; 30,1 – 54 a vyhlašovali se tři nejlepší hráči z každé kategorie. Hráči také bojovali na tradičních vložených soutěžích longest drive a nearest to the pin (obě soutěže muži a ženy zvlášť).
Hráči získali krásné poháry od společnosti Sport Forte, golfové oblečení a vybavení od LoudMouth Golf, portská vína či golfové míčky. Do vložených soutěží dala ceny Pivní Mozaika, která ve svém kamenném obchodě má více jak 250 druhů piv z celého světa.

Pro hráče bylo připraveno několik druhů baget, sendvičů či čabatek s pitím jako občerstvení do i během turnaje.

Děkujeme všem hráčům za účast na turnaji, skvěle připravenému hřišti a personálu na Albatrossu.