Vítěz Maxmilian Walz

PGA of Germany – Austerlitz Classic 2017, Slavkov
(12. – 14.6.2017)

Středa – 3. kolo – finále
Stanislav Matuš vybojoval Top 10. V posledním kole hrál v paru a skončil na 8. místě (-5).
Zvítězil Němec Maxmilian Walz (-12), před Islanďanem Thordurem Gissurarsonem (-12)  a Maročanem Karimem El Kali (-10)
Překvapením české účasti je Adam Studený, který se jako druhý Čech umístil na 13. místě (-3).

Úterý – 2. kolo
Českou vlajku drží nejvýše Stanislav Matuš. Po dvou kolech se zařadil do Top 10 na 8. místo (-5).
Cutem prošlo šest českých hráčů: Matuš, Studený, Pospíšil, Lieser, Holoubek a Kořínek.
Naopak Příhoda, Nič, Sedláček, Beck, Šebrle, Suchan a Chvapil do třetího kola nepostoupili.

Ve Slavkově létali orli, bylo jich celkem jedenáct. Čeští hráči Pospíšil, Lieser, Kořínek a Nič zahráli v druhém kole každý eagle (orla). Bohužel Petru Ničovi to k postupu nestačilo. Eagle v druhém kole také zahráli Fleer, Robb, Astl, Von Delinghausen, Felder,Turlan a Attard.
V čele jsou Němec Finn Fleer a Slovák Valášek se skore -9.

Hráče můžete pozorovat na různých místech hřiště díky Live Streamu.

Pondělí – 1. kolo
Z Čechů se v prvním kole nejlépe uvedl Stanislav Matuš. Po výkonu 69 ran, s pěti birdie a dvěma bogey, obsadil 15. pozici (-3).
Vede Slovák Peter Valášek, který nasázel devět čistých birdie a je o tři údery před Francouzem Gautierem (-6).
Předpokládaný cut po druhém kole je aktuálně na hodnotě Even par. Hráče můžete pozorovat na různých místech hřiště díky Live Streamu.

LogoAusterwÚvod.
Jedenáct českých profesionálů a dva amatéři se ve Slavkově účastní turnaje Austerlitz Classic ze série Pro Golf Tour.
Na start se postaví Ondřej Lieser, Stanislav Matuš, amatér Michal Pospíšil, Martin Příhoda, Aleš Kořínek, Petr Nič, Tadeáš Sedláček, Daniel Suchan, Roman Šebrle, Adam Studený, Tomáš Holoubek, Tomáš Beck a amatér Lukáš Chvapil.

Hraje se na hřišti Austerlitz Golf Resortu ve Slavkově s parem 72.  Cut pro 40 hráčů a dělená místa je po druhém kole.
Dotace turnaje je 30.000 Eur, pro vítěze je připraven šek na 5.000 Eur.

Odkazy:    Austerlitz GR     Hřiště na satelitní mapě     Stránky turnaje