Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

PŘIVÍTEJTE JARO S NÁMI!

11.03.2003 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Velikonoce, svátky jara, se nezadržitelně blíží. Chcete je strávit s dětmi nebo přáteli v nádherné přírodě? Chcete zažít pocit nespoutané volnosti v koňském sedle? Chcete zažít vzrušení na fervejích a grýnech? Právě pro vás Resort Darovanský dvůr připravil svou speciální velikonoční nabídku. Velikonoční pobyt v Darovanském dvoře zahrnuje tři ubytování se snídaní, projížďku na koni a bohatou velikonoční večeři. Víkendový program bude opravdu zajímavý, ostatně, přesvědčte se sami.

Sobota 19. dubna 2003. Projížďka na koni jarní přírodou. Velikonoční oběd podle chuti (jarní nádivka, pečená drůbež, mazance, beránci aj.). Večer v historické restauraci s černou kuchyní vám zpříjemní harmonika a housle. Stylová večeře, kterou si při dobrém počasí budete moci vychutnat i na terase hotelu.

Neděle 20. dubna 2003. Projížďka na koni jarní přírodou. Velikonoční oběd podle chuti (jarní nádivka, pečená drůbež, mazance, beránci aj.).

Pondělí 21. dubna 2003. Velikonoční pomlázka při snídani.

Cena Velikonočního pobytu v Darovanském dvoře je 1.800 Kč pro dospělého, 1.400 Kč pro dítě do 12 let. Děti do 2 let mají tento pobyt zcela zdarma! Nezapomněli jsme pochopitelně ani na golfisty. Pro ně se v sobotu 19. a neděli 20. dubna uskuteční dvoudenní Velikonoční turnaj. Hrát se bude stableford na úpravu handicapu a k účasti v turnaji se můžete přihlásit na serveru České golfové federace www.cgf.cz/turnaje. Rozhodnete-li se strávit svátky jara s námi, kontaktujte co nejdříve management Hotelu Darovanský dvůr. Těšíme se na vás!