Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Přiveďte své děti ke golfu

03.01.2015 | Jan Barva | publikováno v rubrice Novinky
A A A

SNAG (Starting New At Golf) může znamenat první kontakt s golfem. Jeho výhodou je naprosto univerzální využití ve venkovních i ve vnitřních prostorách. Na své si přijdou jak děti, tak i dospělí. Všichni se hrou učí základům golfové hry.

Co je vlastně SNAG? SNAG velmi hravou formou seznámí se základy golfové hry. Jsou to vlastně ve skutečnosti sportovní a výukové pomůcky, které umožňují hrát golf bez ohledu na počasí, místo hry, věk hráče, atd. SNAG je možné hrát všude tam, kde jsou děti a další lidé, kteří se chtějí věnovat této hře.

Jeho největší výhodou je, že při hře neublížíte sobě ani svému okolí. Míčky jsou textilní a terče ze suchých zipů, nehrozí ani rozbití oken či jiné případné škody. SNAG lze používat jak v interiéru – v tělocvičnách, ve sportovních halách, výukových místnostech, v domácím prostředí, tak i v exteriéru – na louce, na školním hřišti, dětském hřišti, v parku, na zahradě, i na dvorku.

V žádném případě nenahradí SNAG sada klasické dětské golfové hole. Filosofie použití je úplně jiná. S dětskými golfovými holemi musí dítě používat klasické golfové nebo range míče na místech k tomu přímo určených, tj. na cvičném odpališti nebo golfovém hřišti pod dohledem trenéra, nebo dalších dospělých. Naproti tomu SNAG přibližuje golfovou hru zábavnou formou a to bez dalších nároků na místo a čas. A přesto se stále jedná o výuku golfu, pouze její forma je jiná. A pro ty mladší z nás jistě i zábavnější.

SNAG byl k vidění i jako doprovodný program v rámci turnaje Czech Masters 2014 konaném na Albatrosu. Jak to vypadalo, můžete vidět ve videu.

.