obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

Přihlášky na letní tábory Nadace Hanuše Goldscheidera

18.04.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Nadace Hanuše Goldscheidera (NHG) připravila mnoho změn v letošním pátém ročníku letních táborů pro děti z českých golfových klubů. Bude zkvalitněna a zpestřena táborová náplň. Uskuteční se verze tábora Supergolf pro děti s hendikepem pod 20, s profesionálními trenéry a sportovně zaměřený tábor Supersport. Letní tábory budou zaměřeny především na děti do 12 let. Pro třinácti a čtrnáctileté budou uspořádány pouze dva tábory. K částečnému pokrytí nákladů bude zaveden příspěvek za některé tábory. Přihlášky na tábory 2006 jsou od 1. dubna k dispozici v golfových klubech, nebo ke stažení na stránce Nadace. Více informací..

Novinkou na sezónu 2006 je zaměření tří táborů. První dva, které se uskuteční v Tálích a na Čeladné jsou označeny Supergolf a jsou určeny pro pro vybrané děti s hendikepem pod 20. Oba tyto tábory budou zaměřeny na golf pod vedením profesionálních trenérů.
Supersport, výrazně sportovně zaměřený třetí tábor se uskuteční na Darovanském Dvoře. Kromě zmíněných „supertáborů“ proběhne táborové léto také na Nové Americe (s angličtinou), Šilheřovicích, Malevilu a čtyři turnusy pro nejmenší (ročníky 94-97) proběhnou v Podbořánkách.

Od letošní sezóny budou rodiče přispívat částkou 0-3.000 korun na dítě a příspěvkem na ceny a nápoje.

Další novinkou v činnosti Nadace Hanuše Goldscheidera pro rok 2006 je vypsání grantových podmínek pro talentované hráče a hráčky. Nadace nepřímo přispěje na rozvoj vybraných mladých, nadějných a talentovaných hráčů. V této oblasti se předpokládá úzká spolupráce s kluby, ČGF a PGA.
První skupina talentovaných dětí z českých golfových klubů strávila počátkem března týdenní tréninkový pobyt ve výukovém centru PGA na Floridě, pod dohledem amerického golfového trenéra.

Přehled turnusů 2006      
Přihláška     
Stránky Nadace Hanuše Goldscheidera

[Gallery not found]