Golf Geum obarvení  nové levé 6.12.2018
Golf Geum obarvení od 6. 12. 2018 pravá část
Golf Geum obarvení od 6. 12. 2018 horní část

Prezident PGAC Petr Nitra se loučí

08.01.2018 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A
NitryPetr64

Petr Nitra – prezident PGAC

Petr Nitra, nejdéle sloužící prezident PGAC – Profesionální golfové asociace hráčů a učitelů golfu v České republice, se loučí s působením v nejvyšší funkci. Tuto sobotu na volební konferenci již nebude kandidovat do pátého volebního období. Po šestnácti letech v čele české PGA se o další volbu nebude ucházet.

Své již dávno avizované rozhodnutí oficiálně publikoval na stránkách české PGA:

Vážení golfoví přátelé, milé kolegyně a kolegové,
v sobotu 13.01.2018 proběhnou volby do výboru naší české PGA. Pro mě tímto dnem končí zajímavá a krásná, ale také ne vždy lehká šestnáctiletá cesta v čele této prestižní organizace. Mé rozhodnutí nekandidovat na prezidenta není nové, je delší dobu avizované a připravené.
Dovolte mi, abych touto cestou poděkoval Vám všem, kteří jste mě doprovázeli a spolupracovali se mnou při všech aktivitách spojených s naší PGA. Děkuji všem spolupracovníkům a kolegům z výborů PGA od r. 2002, se kterými jsme odvedli kus poctivé práce, děkuji všem partnerům a sponzorům, bez kterých by PGA nemohla existovat a také děkuji všem dobrým kamarádům naší PGA za podporu a sympatie.
Můj velký dík také samozřejmě patří Vám, milé kolegyně a kolegové za Vaší důvěru a Váš hlas, který jste mi na tak dlouhou dobu svěřili. Snažil jsem se být prezidentem nekonfliktním a racionálním a bez Vaší pomoci a spolupráce by česká PGA nebyla tam, kde je dnes.
Jako prezident se na Vás obracím s poslední prosbou – přijďte v sobotu 13.01.2018 k volbám na naší výroční valnou hromadu v co největším počtu, přijďte osobně zvolit nový výbor včetně prezidenta, přijďte diskutovat a přiložit ruku k dílu pro naší PGA.

Přeji Vám všem co nejsrdečněji krásný rok, vedle zdraví a pohody mnoho pracovních i osobních úspěchů a těším na shledání s Vámi.

Váš,

Petr Nitra
Prezident PGAC

.

*