Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Prezident PGAC Petr Nitra se loučí

08.01.2018 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A
NitryPetr64

Petr Nitra – prezident PGAC

Petr Nitra, nejdéle sloužící prezident PGAC – Profesionální golfové asociace hráčů a učitelů golfu v České republice, se loučí s působením v nejvyšší funkci. Tuto sobotu na volební konferenci již nebude kandidovat do pátého volebního období. Po šestnácti letech v čele české PGA se o další volbu nebude ucházet.

Své již dávno avizované rozhodnutí oficiálně publikoval na stránkách české PGA:

Vážení golfoví přátelé, milé kolegyně a kolegové,
v sobotu 13.01.2018 proběhnou volby do výboru naší české PGA. Pro mě tímto dnem končí zajímavá a krásná, ale také ne vždy lehká šestnáctiletá cesta v čele této prestižní organizace. Mé rozhodnutí nekandidovat na prezidenta není nové, je delší dobu avizované a připravené.
Dovolte mi, abych touto cestou poděkoval Vám všem, kteří jste mě doprovázeli a spolupracovali se mnou při všech aktivitách spojených s naší PGA. Děkuji všem spolupracovníkům a kolegům z výborů PGA od r. 2002, se kterými jsme odvedli kus poctivé práce, děkuji všem partnerům a sponzorům, bez kterých by PGA nemohla existovat a také děkuji všem dobrým kamarádům naší PGA za podporu a sympatie.
Můj velký dík také samozřejmě patří Vám, milé kolegyně a kolegové za Vaší důvěru a Váš hlas, který jste mi na tak dlouhou dobu svěřili. Snažil jsem se být prezidentem nekonfliktním a racionálním a bez Vaší pomoci a spolupráce by česká PGA nebyla tam, kde je dnes.
Jako prezident se na Vás obracím s poslední prosbou – přijďte v sobotu 13.01.2018 k volbám na naší výroční valnou hromadu v co největším počtu, přijďte osobně zvolit nový výbor včetně prezidenta, přijďte diskutovat a přiložit ruku k dílu pro naší PGA.

Přeji Vám všem co nejsrdečněji krásný rok, vedle zdraví a pohody mnoho pracovních i osobních úspěchů a těším na shledání s Vámi.

Váš,

Petr Nitra
Prezident PGAC

.

*