Představujeme soutěžící MissGolf 2011 – Michaela Janásková

14.10.2011 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Michaela Janásková je sympatická a usměvavá, 179 cm vysoká brunetka.
Pochází z Bohumína, kde vystudovala gymnázium, další studium přerušila kvůli cestování, ale ráda by se k němu do budoucna vrátila.
Při svých cestách se snaží zdokonalovat v cizích jazycích. Mluví anglicky, ovládá základy ruštiny a začíná se učit španělsky.
V současnosti je jejím domovem Praha a španělská Marbella. Ve Španělsku se věnuje modelingu a golfu a má zde také svého golfového trenéra, který hraje v evropské tůře PGA.
Většina jejích cest je úzce spjata s golfem, ale také s dobrým jídlem, kde preferuje především středomořskou kuchyni, která je nejen chutná, ale také především velmi zdravá.

Kromě golfu a jídla na cestách také ráda poznává kulturu, umění, památky a styl života tamějších lidí. Její poslední golfové výlety se uskutečnily na španělská hřiště Sotogrande a Santana. Také si zahrála v překrásném hřišti v srdci rakouských Apl v Ellmau.
Mezi další zajímavá místa, která navštívila, patří bezesporu New York, Miami a letošní překrásný karnevel v Riu de Janeiru. Přesto preferuje především evropské destinace.

Mimo golfu má také ráda hudbu, v dětství hrála několik let na flétnu, a také sporty, které jsou s ní uzce spojeny: taneční aerobic, zumba a porte de bras. Ve Španělsku také cvičí se svou cvičitelkou jogu, občas si zajd do posilovny, nebo si zaplave v bazénu. Vlétě někdy vyráží na in linech bruslích a nebo si jde zaběhat podél moře.

Mezi další záliby patří četba knih, preferuje především české spisovatele, kde mezi oblíbené patří M. Viewegh, B. Nesvatbová a H. Pawlovská. Také ráda sleduje filmy , z herců má ráda Roberta de Nira, Anthony Hopkinse a Jacka Nicholsona a mezinejoblíbenéjší filmy patří Casino.

Do budoucna se chci zdokonalovat v golfu, cizích jazycích a nadále se věnovat modelingu.

Hlasuj pro Michaleu Janáskovou …  Stránky MissGolf 2011