Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Představujeme soutěžící MissGolf 2010 – Veronika Kalinová

13.10.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Veronika Kalinová, modrooká blondýnka pochází z Klášterce nad Ohří, kde studuje na víceletém gymnáziu a tento školní rok ji čeká maturitní zkouška. Učí se anglicky, německy, a jelikož každoročně navštěvuje Keňu tak i trochu svahilsky.

Mezi její záliby patří hlavně golf, kterému se věnuje už od svých devíti let. Začínala hrát s tatínkem, který jednou v Německu na bleším trhu koupil staré pánské golfové hole, a jeli to zkusit na veřejné hřiště do Krásného dvora. Hned si to zamilovali, netrvalo dlouho a golf se stal vášní pro celou rodinu.  Nyní má hcp 9,4 a je členkou golfového klubu Karlovy Vary.
Dále ráda chodí na fitbox, jezdí na kole, lyžuje a je velká milovnice zvířat. Mezi zvířecí členy rodiny patří kocour, devítiletá činčila a dvouletý pejsek rasy čivava, se kterým moc ráda chodí na vycházky a pokud je to možné, tak Veroniku doprovází i na golfovém hřišti, kde se mu strašně moc líbí a je to takový „golfový pejsek“.

Už od malička moc ráda cestuje a od té doby, co celá rodina začala hrát golf, tak se všechny dovolené odehrávají v golfovém duchu. Nejvíce se jí líbí v Keni, kam jako rodina jezdí trávit každý rok Vánoce a kde je v krásném golf klubu Nyali už všichni znají. Dále se jí moc líbilo na Floridě, kde to je takový „golfový ráj“ a kde v roce 2008 vyhrála mistrovství klubu na hřišti River Strand. Tento rok navštívila Severní Karolínu, kde se zúčastnila světového finále U. S. Kids golf, což byl pro ni velký golfový zážitek.

Po maturitní zkoušce by se chtěla úspěšně dostat na vysokou školu, nejlépe na medicínu. Nadále by se chtěla věnovat zvířatům a zdokonalovat se v golfu.

 

Prezentace Veroniky Kalinové      Stránky MissGolf       Hlasujte pro tuto dívku