ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Představujeme soutěžící MissGolf 2010 – Šárka Sokolová

24.09.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Šárka Sokolová

Tato štíhlá, 176 cm vysoká  hnědovláska s uhrančivýma hnědozelenýma očima je již druhým rokem studentkou Policejní akademie ČR v Praze a po ukončení 6ti letého studia by se ráda pyšnila titulem JUDr. Hovoří plynně anglicky a německy, 4 roky se učila latinsky a ráda by začala se studiem italštiny.

Přátelé říkají, že je renesanční člověk – 17 let se věnuje hře na klavír, 6 let sborovému zpěvu a fotografování. Neméně vydařené než její fotografie jsou pokrmy, dezerty i hlavní jídla, která s oblibou často připravuje. V ústředí jejích zájmů je však sport a zdravý životní styl, který je nezbytný pro modeling a fotomodeling, kterým se v současné době aktivně věnuje.

Mezi sporty, které má Šárka nejraději, patří plavání, běh, fitness, jízda na kole a tuto sezónu nově i golf. Kromě klasických sportů se nezalekne ani horolezení, kickboxu nebo lukostřelby a v budoucnu by si ve škole ráda pořídila zbrojní pas.

Ve světě golfu je Šárka sice začátečník, ale začala se zde pohybovat ještě před zahájením soutěže – již rok a půl navštěvuje golfová hřiště s přítelem, který hraje golf od dětství právě v GCP, kde probíhaly také tréninky Miss Golf, a sleduje tak hru a učí se pravidla. V příští golfové sezóně by ráda složila zkoušky ke způsobilosti hry na golfovém hřišti.

Mezi její nejsilnější stránky v golfu patří puttování, které má také nejraději, dlouhé drivy teprve trénuje.

Jejím cílem je dokončit studim VŠ s červeným diplomem, v modelingu prospívat ještě trochu lépe než doposud, osamostatnit se a založit rodinu – být chytrá, krásná a úspěšná.

 

Prezentace Šárky Sokolové …..  MissGolf 2010 …..  Hlasujte pro tuto soutěžící

Počet přečtení: 4 330
Komentáře
 • Šárka Sokolová napsal:

  Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat těm několika stovkám návštěvníků těchto stránek, kteří se rozhodli mne podpořit v této soutěži, a které osobně neznám. Vašich hlasů si vážím a děkuji za ně :-) Šárka

 • Zapoj se do diskuze

  Jméno:
  E-mail:
  Váš příspěvek:

  TOPlist
  Mediaboard Square 300 Skanska
  Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017